ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28inch 71.12cm Gaming monitor IPS 3840x2160 4K Adaptive/FreeSync 60Hz 5ms HDR10 Speakers 1xDP 2xHDMI
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
ASUS TUF Gaming VG289Q1A 28inch 71.12cm Gaming monitor IPS 3840x2160 4K Adaptive/FreeSync 60Hz 5ms HDR10 Speakers 1xDP 2xHDMI
TUF Gaming VG289Q1A je 28-palček, 4K UHD, IPS zaslon z vrhunskimi slikami, 90 % DCI-P3 barvni prostor namenjen profesionalnim igralcem. Ima tudi FreeSync/Adaptive-Sync tehnologijo, za izjemno fluidno igranja brez solzenja in jecljanje.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS TUF Gaming VG289Q1A - LED monitor - 4K - 28" - HDR
- Vrsta naprave: LED-osvetljen LCD monitor - 28"
- Tehnologija prilagodljive sinhronizacije: AMD FreeSync
- Vrsta plošče: IPS
- Razmerje širine in širine: 16:9
- Ločljivost: 4K 3840 x 2160 pri 60 Hz
- Pixel Pitch: 0,16 mm
- Svetlost: 350 cd/m²
- Razmerje kontrasta: 1000:1
- HDR sposoben: HDR10
- Odzivni čas: 5 ms (od sive do sive)
- Gaming: Da
- Barvna podpora: 1,074 milijarde barv (10-bitni)
- Barva Gamut: 90 % DCI-P3
- Vhodni priključki: 2xHDMI, DisplayPort
- Nastavitve položaja zaslona: Vrtenje, nagib
- Premaz zaslona: Proti bleščanju
- Napetost: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Dimenzije (WxDxH) - s stojalo: 63,95 cm x 21,38 cm x 46,05 cm
- Teža: 5,7 kg
- Skladni standardi: TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | ASUS TUF Gaming VG289Q1A - LED monitor - 4K - 28" - HDR |
| Vrsta naprave | LED-osvetljen LCD monitor - 28" |
| Tehnologija prilagodljive sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Vrsta plošče | IPS |
| Razmerje širine in širine | 16:9 |
| Ločljivost | 4K 3840 x 2160 pri 60 Hz |
| Pixel Pitch | 0,16 mm |
| Svetlost | 350 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 |
| HDR sposoben | HDR10 |
| Odzivni čas | 5 ms (od sive do sive) |
| Gaming | Da |
| Barvna podpora | 1,074 milijarde barv (10-bitni) |
| Barva Gamut | 90 % DCI-P3 |
| Vhodni priključki | 2xHDMI, DisplayPort |
| Nastavitve položaja zaslona | Vrtenje, nagib |
| Premaz zaslona | Proti bleščanju |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimenzije (WxDxH) - s stojalo | 63,95 cm x 21,38 cm x 46,05 cm |
| Teža | 5,7 kg |
| Skladni standardi | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
ASUS Europe
Paasheuvelweg 25 1105 Amsterdam NL
acwb_sl_consumer@asus.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Monitorji
