Monitor Asus ROG Swift PG32UQXR 81,3 cm (32), 3840 x 2160 (4K UHD), IPS, 1000 cd/m2, 1ms, 160 Hz, 16:9 HDMI
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Asus ROG Swift PG32UQXR – vrhunska 4K izkušnja za zahtevne igralce in profesionalce
Visoka ločljivost ter izjemna odzivnost zagotavljata ostro sliko in gladko igranje ali delo tudi pri najzahtevnejših nalogah.- 32" IPS zaslon s 4K UHD ločljivostjo za izjemno natančnost slike
- Hitrost osveževanja 160 Hz in odzivni čas 1 ms za popolnoma gladko izkušnjo
- Izjemna svetilnost 1000 cd/m² za vrhunsko vidljivost v vseh pogojih
- 16:9 razmerje omogoča optimalni prikaz več vsebin naenkrat
- Idealna izbira za gaming in profesionalno uporabo
ROG Swift PG32UQXR 4K 160Hz Gaming Monitor - 32-palčni 4K UHD (3840 x 2160), 160Hz (preko 144Hz), 1ms, Fast IPS, DisplayHDR™ 1000, 96% DCI-P3, Mini-LED, Lokalno zatemnitev, Tehnologija Quantum Dot, FreeSync Premium Pro, HDMI 2.1, DP 2.1
4K 160Hz DP2.1 IGRIČNI MONITOR
ROG Swift PG32UQXR je vrhunski igralni monitor 4K 160Hz DP2.1. Swift PG32UQXR je zasnovan za zagotavljanje neverjetno realistične igralne grafike. Vsebuje 576 neodvisnih območij mini-LED, ki zagotavljajo najvišjo svetlost 1000 nit, medtem ko tehnologija kvantnih pik omogoča več kot milijardo barv za natančnost in bolj gladke gradacije.
HDR
MOČ NAVDIHA
HDR
ČUDOVITE BARVE
Igranje
NAJBOLJŠI
4K HDR IGRALNA IZKUŠNJA
Kot eden prvih 32-palčnih monitorjev, ki lahko prikazuje vsebino 4K UHD (3840 x 2160) pri frekvenci do 160 Hz, Swift PG32UQXR ponuja igralcem grafiko ultra visoke ločljivosti pri izjemno gladkih hitrostih sličic.
Igranje
GLADKO IGRANJE
Igranje konzole
IGRALNA KONZOLA NASLEDNJE GENERACIJE S HDMI 2.1
HDMI® 2.1 podpira izvorno igranje 4K 120 Hz brez barvnega podvzorčenja (4:4:4) na PlayStation® 5 in Xbox Series X.
Prijaznost do uporabnika
NASTAVITVE S PREPROSTIM VRTJEM
ENOSTAVNA NASTAVITEV PRETOČNEGA PRETOKA
GAMEPLUS
VIZUALNI PRIKAZ IGRE
TEHNOLOGIJA BREZ UTRIPANJA
TEHNOLOGIJA ULTRA-LOW BLUE SVETLOBE
RAZNOVRSTNOST PRIKLJUČKOV
Obsežne možnosti povezovanja, kot sta DisplayPort™ 2.1 in HDMI 2.1, omogočajo podporo za široko paleto multimedijskih naprav.
ERGONOMSKI DIZAJN
Zaslon
Diagonala zaslona: 81,3 cm (32")
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Vrsta HD: 4K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Vrsta plošče: IPS
Svetlost (vrh): 1000 cd/m²
Svetlost (tipična): 400 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Vrsta merjenja odzivnega časa: GTG (Sivo v sivo)
Površina zaslona: mat
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja frekvenca osveževanja: 160 Hz
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Število barv zaslona: 1,073 milijarde barv
Razmak slikovnih pik: 0,1845 x 0,1845 mm
Vidna velikost (vodoravno): 70,8 cm
Vidna velikost (navpično): 39,9 cm
Digitalna horizontalna frekvenca: 352 - 352 kHz
Digitalna vertikalna frekvenca: 24 - 160 Hz
Funkcija: Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR).
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 96%
Pokritost sRGB (klasična): 160%
Storitve
Funkcija: AMD FreeSync
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Funkcija: Tehnologija brez utripanja
Funkcija: Tehnologija Low-Blue-Light
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Funkcija: Integrirano zvezdišče USB
Število spodnjih rež USB-A: 3
Funkcija: HDMI
Število vrat HDMI: 2
Različica HDMI: 2.1
Število priključkov DisplayPort: 2
Različica DisplayPort: 2.1
Funkcija: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Vhod za slušalke: 3,5 mm
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
ergonomija
Funkcija: nosilec VESA
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Funkcija: pritrditev na steno
Funkcija: Reža za kabelsko ključavnico
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Funkcija: nastavitev višine
Nastavljiva višina (maks.): 7 cm
Lastnost: Vrtljiva
Območje kota vrtenja: 25 - -25°
Funkcija: nastavitev naklona
Razpon kota nagiba: 20 - -5°
energije
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 34 kWh
Poraba energije (HDR) na 1.000 ur: 155 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 51 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Poraba energije (PowerSave): 0,5 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50/60 Hz
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
Evropski register proizvodov za označevanje z energijskimi nalepkami (EPREL) koda: 1445297
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 726 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 279 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 541 mm
Teža (vključno s stojalom): 10,8 kg
Širina (brez stojala): 726 mm
Globina (brez stojala): 95 mm
Višina (brez stojala): 441 mm
Teža (brez stojala): 7,2 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 829 mm
Globina pakiranja: 640 mm
Višina embalaže: 282 mm
Teža paketa: 15,9 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je monitor Asus ROG Swift PG32UQXR primeren za profesionalno urejanje fotografij in videa?
Kakšna je optimalna razdalja gledanja za 32-palčni 4K monitor?
Za 32-palčni monitor z 4K ločljivostjo je priporočljiva razdalja gledanja med 70 in 110 cm, kar omogoča popolno izrabo ločljivosti in udobje za oči. Več nasvetov najdete v našem vodniku o izbiri velikosti monitorja.
Ali monitor podpira HDMI 2.1 in je primeren za igralne konzole nove generacije?
Da, model PG32UQXR podpira HDMI 2.1, zato omogoča priklop igralnih konzol, kot sta PlayStation 5 in Xbox Series X s polnim izkoristkom 4K pri visoki frekvenci osveževanja.
Kakšna je razlika med pogostostjo osveževanja 144 Hz in 160 Hz pri tem modelu?
Monitor omogoča osveževanje do 160 Hz, kar pomeni še bolj tekočo sliko v hitrih igrah v primerjavi s standardom 144 Hz. Razlika je najbolj opazna pri zelo zahtevnih akcijskih žanrih ali tekmovalnem igranju.