Monitor ASRock PG27F15RS1A 68,6 cm (27), 16:9 HDMI/DP ukrivljen 240Hz FHD
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Asrock
Več podobnih: Monitorji Asrock
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 9821292405
S točkami zvestobe do popustov: 20 točk.
Asrock PG27F15RS1A – ukrivljen 240Hz gaming monitor za hitre odzive
  • 240Hz osveževanje za izjemno tekoče gibanje
  • Ukrivljen zaslon za poglobljeno doživetje
  • FHD ločljivost za jasno in ostro sliko
  • HDMI in DP priključka za prilagodljivo povezljivost
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Full HD
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Vrsta plošče: VA
Svetlost (tipična): 300 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Značilnost: Zaslon proti bleščanju
Oblika zaslona: Ukrivljena
Ukrivljenost zaslona: 1500R
Kontrastno razmerje: 3000:1
Največja hitrost osveževanja: 240 Hz
Kot gledanja, vodoravno: 178°
Kot gledanja, navpično: 178°
Število barv na zaslonu: 16,7 milijona barv
Razmak med slikovnimi pikami: 0,3114 x 0,3114 mm
Vidna velikost (vodoravno): 59,8 cm
Vidna velikost (navpično): 33,6 cm
Digitalna horizontalna frekvenca: 30 - 255 kHz
Digitalna navpična frekvenca: 48 - 240 Hz
Funkcija: Podpora za video z visokim dinamičnim razponom (HDR)
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): Visok dinamični razpon 10 (HDR10)
Standard barvnega prostora: DCI-P3
Barvna lestvica: 90 %
Pokritost sRGB (klasična): 113 %
Storitve
Značilnost: Tehnologija brez utripanja
Značilnost: Tehnologija nizke modre svetlobe
multimedija
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 4 W
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
oblikovanje
Tržno pozicioniranje: Igre
Barva izdelka: Črna
Barva stopala: črna
Povezave in vmesniki
Značilnost: HDMI
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorta: 1.2
Značilnost: Izhod za slušalke
Izhodi za slušalke: 1
Priključek za slušalke: 3,5 mm
ergonomija
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Značilnost: Vrtljivo
Območje vrtenja: 20 - -20°
Območje kota nagiba: 23 - -5°
energija
Poraba energije (standardno delovanje): 35 W
Poraba energije (maks.): 70 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
Poraba energije (PowerSave): 0,5 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50 - 60 Hz
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 610,3 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 192,6 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 457,9 mm
Teža (vključno s stojalom): 5,11 kg
Širina (brez stojala): 610,3 mm
Globina (brez stojala): 79,7 mm
Višina (brez stojala): 367,3 mm
Teža (brez stojala): 4,4 kg
Podatki o embalaži
Teža paketa: 6,9 kg
Vrsta embalaže: Škatla
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Monitor ASRock PG27F15RS1A je odlična izbira za zahtevne gamerje, ki iščejo izjemno hitrost osveževanja 240Hz, a tudi poslovne uporabnike, ki želijo več prostora in boljšo preglednost pri vsakodnevnem delu. Ukrivljen zaslon velikosti 27 palcev omogoča poglobljeno izkušnjo pri igrah in optimizira večopravilnost v profesionalnih okoljih.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren tudi za hitro odzivne igre (FPS, e-šport)?
Monitor ASRock PG27F15RS1A s frekvenco osveževanja 240Hz in odzivnim časom, prilagojenim za gaming, je odlična izbira za vse, ki se ukvarjajo z zahtevnimi ali hitro odzivnimi igrami.
Kako izkoristim ukrivljenost zaslona pri vsakdanji uporabi?
Kaj pomeni ločljivost FHD na tem monitorju?
Ali lahko ta monitor uporabim kot del večmonitorne postavitve?
Na kaj moram biti pozoren pri nakupu monitorja te velikosti?
Opis posodobljen: oktober 2025
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
KVM stikalo
Tovarniška kalibracija
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor AOC Gaming Q27G3XMN/BK 68,58 cm (27") , 2560x1440 (QHD), VA, 700 cd/m2, 16:9, 1ms, 180Hz HDR1000 HDMI DP Pivot Black
4,80 (5 ocen)
Gaming monitor
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
Da
Ne
Ne
16:9
1
Da
180
/
/
3 leta
Gaming monitor
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
1
240
2 leti
68,58 cm (27")
2560 x 1440 (WQHD)
VA
240
2 leti
68,58 cm (27")