Monitor LG 34GN850P-B, 86,36 cm (34), 3440 x 1440 (UWQHD), 500 cd/m2, 1 ms, 144 Hz, Nano IPS, USB-Hub 3.0, 21 : 9, DP (94130184)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG 34GN850P-B – ultraširok UWQHD monitor za zahtevne igre in delo
Izjemen 34" Nano IPS monitor za gamerje, poslovne in domače uporabnike, ki cenijo odzivnost, jasnost in prostornost slike.- Ultraširoka 34" diagonala in format 21:9 za večji delovni prostor
- 3440 x 1440 (UWQHD) ločljivost za ostro ter podrobno sliko
- Nano IPS panel nudi kakovosten prikaz barv
- Odzivni čas 1 ms in 144 Hz za gladko izkušnjo pri hitri akciji
- Vgrajen USB-Hub 3.0 za priročno povezljivost
Zaslon
Diagonala zaslona: 86,4 cm (34 palcev)
Ločljivost zaslona: 3440 x 1440 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Tehnologija zaslona: LED
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: Wide Quad HD
Tip plošče: AH-IPS
Oblika zaslona: ukrivljen
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja frekvenca osveževanja: 144Hz
Število barv zaslona: 1,07 milijarde barv
Vrsta osvetlitve ozadja: stranska LED
Svetlost (vrh): 500 cd/m²
Svetlost (tipična): 400 cd/m²
Odzivni čas: 1ms
Zaslon proti bleščanju: Da
Ocena ukrivljenosti zaslona: 1900R
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Diagonala zaslona (cm): 86,7 cm
Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR): Da
Barvna globina: 10 bitov
Barvni prostor RGB: DCI-P3
Barvna lestvica: 98 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Da
AMD FreeSync: Da
Vrsta NVIDIA G-SYNC: Združljivo z G-SYNC
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Pametni načini: varčevanje z energijo
večpredstavnost
Vgrajena kamera: št
Vgrajen mikrofon: št
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Črna
Snemljivo stojalo: Da
Osvetljeno stojalo: Da
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: Da
HDMI: Da
Izhod za slušalke: Da
Število rež navzgor: 1
Število spodnjih rež tipa USB-A: 2
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 2
Različica HDMI: 2.0
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorts: 1.4
Število priključkov Mini DisplayPort: 1
Avdio vhod za računalnik: št
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 * 100 mm
Nastavitev višine: 11 cm
Pivot: št
Razpon kota nagiba: -5 - 15°
Prikaz na zaslonu (OSD): Da
Izvedba
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Razred energijske učinkovitosti (HDR): G
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 32 kWh
Poraba energije (HDR) na 1.000 ur: 63 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 72 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 80 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 240V
Izhodna napetost napajalnika: 19 V
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
obseg dobave
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: DisplayPort, HDMI, Power, USB
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 819,2 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 312,2 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 574,1 mm
Teža (s stojalom): 7,6 kg
Širina (brez stojala): 81,9 cm
Globina (brez stojala): 10,4 cm
Višina (brez stojala): 36,2 cm
Teža (brez stojala): 5,5 kg
podatki o embalaži
Širina pakiranja: 979 mm
Globina pakiranja: 245 mm
Višina pakiranja: 521 mm
Teža paketa: 11,5 kg
Vrsta pakiranja: škatla
trajnost
Trajnostni certifikati: Kitajsko obvezno certificiranje (ССС), ErP, REACH, RoHS
Pogled uporabnika
Monitor LG 34GN850P-B je izbira tako zahtevnih gamerjev kot tudi poslovnih uporabnikov in domačih uporabnikov, ki potrebujejo izjemno široko delovno površino. S svojo UWQHD ločljivostjo (3440 x 1440), odzivnim časom 1 ms in osveževanjem 144 Hz je monitor posebej priljubljen med tistimi, ki cenijo gladko sliko brez zamikov – bodisi pri igrah, urejanju videa ali delu z več aplikacijami hkrati.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za igranje najnovejših računalniških iger?
Da, z odzivnim časom 1 ms, osveževanjem 144 Hz in Nano IPS zaslonom je LG 34GN850P-B optimalna izbira za sodobne igre, kjer so hitri odzivi in kakovost prikaza ključnega pomena.