Monitor LG 27UP85NP-W, 68,58 cm (27), 320cd/m2, IPS, 16:9, 3840x2160, 2xHDMI, DP, USB-C 96W, VESA 27UP85NP-W, črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (6 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 94130298
S točkami zvestobe do popustov: 41 točk.
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev)
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: 4K Ultra HD
Vrsta plošče: IPS
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 1200:1
Največja frekvenca osveževanja: 60 Hz
Število barv zaslona: 1,07 milijarde barv
Svetlost (tipična): 400 cd/m²
Odzivni čas: 5ms
Zaslon proti bleščanju: Da
Podprte grafične ločljivosti: 3840 x 2160
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Razmak pikslov: 0,1554 x 0,1554 mm
Diagonala zaslona (cm): 68 cm
Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR): Da
Tehnologija visokega dinamičnega razpona (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Barvni prostor RGB: DCI-P3
Barvna lestvica: 95 %
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Ne
AMD FreeSync: Da
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Tehnologija brez utripanja: Da
večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: Da
Število govorcev: 2
RMS moč: 5W
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: igre na srečo
Barva izdelka: Srebrna
povezave in vmesniki
HDMI: Da
Izhod za slušalke: Da
Število vrat USB Type-C navzgor: 1
Število vrat HDMI: 2
Število priključkov DisplayPort: 1
Različica DisplayPorts: 1.4
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Nastavitev višine: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 * 100 mm
Pivot: Da
Nastavitev naklona: Da
Izvedba
Razred energijske učinkovitosti (HDR): F
Poraba energije (HDR) na 1000 ur: 26 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 44 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 185 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100-240V
AC vhodna frekvenca: 50/60 Hz
Lestvica energetske učinkovitosti: A do G
obseg dobave
Priloženi kabli: DisplayPort, HDMI, USB Type-C
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 613,5 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 239,3 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 569,3 mm
Teža (s stojalom): 5,9 kg
Širina (brez stojala): 61,4 cm
Globina (brez stojala): 4,54 cm
Višina (brez stojala): 36,4 cm
Teža (brez stojala): 4,1 kg
podatki o embalaži
Širina embalaže: 694 mm
Globina pakiranja: 212 mm
Višina pakiranja: 496 mm
Teža paketa: 8,9 kg
Besedilo je strojno prevedeno.
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
LG Electronics Deutschland GmbH Alfred Herrhausen Allee 65760 DE
eprelpublic@lge.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Asus ProArt PA278CFRV 68,58 cm (27"), 2560 x 1440 (WQHD), IPS 100Hz, HDR400, HDMI, 2xDisplayPort, USB-C 96W, DP Alt, PD, zvočniki
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
Da
Da, 96 W
16:9
Ne
Ne
4
100
3 leta
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Poslovni monitor
68,58 cm (27")
3840 x 2160 (4K UHD)
IPS
Da,94 W
16:9
5
60
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
68,40 cm (26,9")
3840 x 2160 (4K UHD)
Da, 60W
10
60
1 leto
68,58 cm (27")
Da, 65W