Monitor LG 27MR400-B 68,58 cm (27), 1920x1080 (FHD), IPS 16:9 100Hz 5ms HDMI VESA FreeSync črna
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG 27MR400-B – prostoren FHD monitor za zanesljivo vsakodnevno uporabo
Odličen 27-palčni IPS monitor za delo, igro in domačo uporabo nudi jasno sliko, hitro osveževanje ter povezljivost HDMI.- 68,58 cm (27") IPS zaslon za pristne barve in širok vidni kot
- Full HD (1920x1080) ločljivost za ostro sliko
- Osveževalna frekvenca 100 Hz za gladko izkušnjo
- Funkcija FreeSync zmanjša trganje slike pri igrah
- Prilagodljiva VESA montaža in HDMI vhod za večjo uporabnost
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: Full HD
Vrsta plošče: IPS
Oblika zaslona: ploščat
Kontrastno razmerje: 1300:1
Največja frekvenca osveževanja: 100 Hz
Število barv zaslona: 16,78 milijona barv
Vrsta osvetlitve ozadja: LED
Svetlost (vrh): 250 cd/m²
Svetlost (tipična): 220 cd/m²
Odzivni čas: 1 ms
Prikazovalnik: Mat
Zaslon proti bleščanju: Da
Podprte grafične ločljivosti: 1920 x 1080 (HD 1080)
Podprti video načini: 1080p
Razmerje stranic: 16:9
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Odzivni čas (hiter): 5 ms
Razmak slikovnih pik: 0,3114 x 0,3114 mm
Gostota slikovnih pik: 81,59 ppi
Podpora za video visokega dinamičnega razpona (HDR): Ne
Barvna globina: 8 bitov
Barvni prostor RGB: sRGB
Barvna lestvica: 99%
Kalibracija strojne opreme: št
Integriran kalibracijski senzor: št
Dvojni zaslon: Ne
Standard barvnega prostora: sRGB
Storitve
NVIDIA G-SYNC: Ne
AMD FreeSync: Da
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Tehnologije, specifične za blagovno znamko: Black Equalizer, način DAS, Eye Care, Super Resolution
Tehnologija brez utripanja: Da
Tehnologija nizke modre svetlobe: Da
Nadzor sence: Da
Zmanjšanje zameglitve gibanja: Ne
večpredstavnost
Vgrajeni zvočniki: št
Integrirana kamera: št
oblikovanje
Tržna pozicija: pisarna
Barva izdelka: Črna
Prenovljeno: št
Ime barve: Črna
Dizajn brez okvirja: Da
Sprednji okvir: črn
Odstranljivo stojalo: Da
Barva stopala: črna
Leto uvedbe: 2023
Povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: št
HDMI: Da
Izhod za slušalke: št
Preklopni način USB Type-C DisplayPort: št
USB napajanje: št
Vrata USB na dotik: št
DVI priključek: št
Število vrat HDMI: 1
Različica HDMI: 1.4
Avdio priključki: št
Avdio izhod: št
Vhod za mikrofon: št
Avdio vhod za računalnik: št
Reža za modul OPS: št
Vgrajeno preklapljanje KVM: št
HDCP: Da
Različica HDCP: 1.4
Enosmerni priključek (DC): št
Vhodna moč: št
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Reža za kabelsko ključavnico: Da
Nastavitev višine: št
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 x 100 mm
Montaža na steno: Da
Izboljšano upravljanje kablov: št
Vrsta reže za kabelsko ključavnico: Kensington
Prikaz na zaslonu (OSD): Da
Število jezikov OSD: 18
Plug & Play: Da
energija
Razred energijske učinkovitosti (SDR): E
Razred energijske učinkovitosti (HDR): Ni na voljo
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 20 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 24 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,5W
Poraba energije (maks.): 26 W
Poraba energije (povprečje): 25 W
Poraba energije (izklopljeno): 0,3 W
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50/60Hz
Vrsta napajanja: Zunanji
Lestvica energetske učinkovitosti: A do E
obseg dobave
Priloženo stojalo: Da
Priloženi kabli: HDMI, Power
Priložen napajalnik: Da
Dolžina kabla HDMI: 1,5 m
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno z nogo): 611,7 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 200 mm
Višina naprave (vključno s podstavkom): 456,1 mm
Teža (s stojalom): 3,84 kg
Širina (brez stojala): 611,7 mm
Globina (brez stojala): 50,5 mm
Višina (brez stojala): 362,3 mm
Teža (brez stojala): 3,26 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 690 mm
Globina embalaže: 143 mm
Višina embalaže: 448 mm
Teža paketa: 5,3 kg
Vrsta embalaže: škatla
trajnost
Trajnostna skladnost: Da
Trajnostni certifikati: Certified Enviro Cranberries (CEC)
Tehnične podrobnosti
Garancijska doba: 2 leti
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Monitor LG 27MR400-B je odlična izbira za poslovne uporabnike, ki cenijo zanesljivost in kakovost slike pri vsakodnevnem delu ter urejanju dokumentov, a hkrati zadovolji tudi potrebe domačih uporabnikov in zahtevnejših gamerjev. Zaradi 27-palčne FHD IPS matrike in 100Hz osveževanja je primeren tako za preglednost delovnih tabel kot tudi za sproščeno igranje ali ogled filmov po službi.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta monitor primeren za uporabo v dvo-monitornih postavitvah?
Kaj pomeni osveževalna frekvenca 100 Hz pri tem monitorju?
Osveževalna frekvenca 100 Hz omogoča tekoč prikaz slike, kar je koristno pri igranju iger in hitrem premikanju vsebin, saj zmanjšuje utrujenost oči in omogoča prijetnejšo uporabniško izkušnjo.