star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
4,96 (26 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 94129920
S točkami zvestobe do popustov: 12 točk.
Samsung S27C314EAU – širok, jasen zaslon za delo in igro
Elegantni 27" FHD IPS monitor je popolna izbira za zahtevne uporabnike, ki cenijo kakovost slike in udobje ob dolgi uporabi.
  • Velika 68,58 cm (27") diagonala za večjo preglednost
  • IPS tehnologija za ostre barve in širok vidni kot
  • FHD ločljivost 1920 x 1080 za jasno sliko
  • Hiter odzivni čas 5 ms, primeren tudi za igranje
  • HDMI in VGA povezljivost za fleksibilno uporabo
zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Izvorno razmerje stranic: 16:9
Tehnologija zaslona: LED
Zaslon na dotik: Ne
Vrsta HD: Full HD
Vrsta plošče: IPS
Oblika zaslona: Ploščat
Kontrastno razmerje: 1000:1
Največja frekvenca osveževanja: 75 Hz
Število barv zaslona: 16,7 milijona barv
Vrsta osvetlitve ozadja: stranska LED
Svetlost (tipična): 250 cd/m²
Podprte grafične ločljivosti: 1920 x 1080 (HD 1080)
Vidni kot, vodoravno: 178°
Vidni kot, navpično: 178°
Diagonala zaslona (cm): 68 cm
Barvni prostor RGB: NTSC
Barvna lestvica: 72%
Storitve
AMD FreeSync: Da
Vrsta AMD FreeSync: FreeSync
Tehnologija brez utripanja: Da
Igralni način: Da
oblikovanje
Pozicioniranje na trgu: Medicina
Barva izdelka: Črna
povezave in vmesniki
Vgrajeno zvezdišče USB: št
HDMI: Da
Število priključkov VGA (D-Sub): 1
Število vrat HDMI: 1
ergonomija
Nosilec VESA: Da
Vmesnik za montažo na ploščo: 100 * 100 mm
Razpon kota nagiba: -2 - 20°
Izvedba
Razred energijske učinkovitosti (SDR): E
Poraba energije (SDR) na 1.000 ur: 18 kWh
Poraba energije (standardno delovanje): 18 W
Poraba energije (pripravljenost): 0,3 W
Poraba energije (maks.): 25 W
AC vhodna napetost: 100-240V
Vrsta napajanja: Zunanji
pogoji delovanja
Delovna temperatura: 10 - 40 °C
Delovna relativna vlažnost: 10 - 80%
obseg dobave
Priloženi kabli: AC, HDMI
Dolžina napajalnega kabla: 1,5 m
teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 539,5 mm
Globina naprave (vključno z nogo): 217,4 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 422,8 mm
Teža (s stojalom): 2,8 kg
Širina (brez stojala): 539,5 mm
Globina (brez stojala): 41,2 mm
Višina (brez stojala): 322,8 mm
Teža (brez stojala): 2,4 kg
podatki o embalaži
Širina pakiranja: 607 mm
Globina pakiranja: 380 mm
Višina pakiranja: 147 mm
Teža paketa: 4,3 kg
Tehnične podrobnosti
Garancijska doba: 2 leti
Skoraj brez okvirja
IPS plošče
AMD FreeSync
Hitrost osveževanja 75Hz
S frekvenco osveževanja 75 Hz je vsebina lahko prikazana brezhibno. Ne glede na to, ali gledate film ali začnete z igranjem iger, si lahko ogledate svojo vsebino brez zatikanja ali podvojenih učinkov.
igralni način
Način Eye Saver & Brez utripanja
Eco Saving Plus
HDMI & D Sub
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je monitor primeren za uporabo z dvema zaslonoma?
Kateri uporabniki bodo najbolj zadovoljni z izbiro tega monitorja?
Kakšne so prednosti IPS zaslona v primerjavi z drugimi tehnologijami?
Ali je monitor primeren za igranje video iger?
Ali je možno monitor enostavno priključiti na starejši računalnik?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,96 na podlagi 26 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Področje uporabe
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Priključek USB-C
Vgrajena priklopna postaja
Razmerje stranic
Zaslon na dotik
Ukrivljen zaslon
Odzivni čas (ms)
Svetlost (cd/m2)
Pivot
Hitrost osveževanja (Hz)
MS Teams/Zoom certifikat
Zvočniki
Vgrajena kamera
Garancija
Ta izdelek
Monitor Iiyama ProLite T2438MSC-B1 60,45 cm (23,8"), 1920x1080 (FHD), IPS, 600 cd/m2, 16:9 Touch 5ms HDMI DP USB zvočnik črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Poslovni monitor
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
Ne
Ne
16:9
Da
5
60
2 leti
Interaktivni zaslon
68,58 cm (27")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
16:9
5
60
3 leta + 2 dodatni leti s spletno registracijo
Poslovni monitor
60,45 cm (23,8")
100
3 leta
68,58 cm (27")