star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Monitorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 94134651
S točkami zvestobe do popustov: 77 točk.
Samsung LH50QMCEPGCXE – jasen 4K informacijski zaslon za profesionalno uporabo
Primerno za digitalno obveščanje Velik format: 127 cm (50'') Visoka ločljivost 4K UHD
  • 3840 x 2160 4K ločljivost za izjemno jasnost prikaza
  • Delovanje 24/7 za neprekinjeno uporabo
  • IPS panel zagotavlja realistično sliko in dobre kote
  • Povezave: HDMI, DP, USB, LAN, WiFi, BT
  • Velik zaslon za večjo opaznost in učinkovitost
Bildschirm
Panel-Typ: IPS
Bildschirmdiagonale: 127 cm (50")
Bildschirmtechnologie: LCD
Display-Auflösung: 3840 x 2160 Pixel
Helligkeit: 500 cd/m²
HD-Typ: 4K Ultra HD
Reaktionszeit: 8 ms
Kontrastverhältnis: 1200:1
Dynamisches Kontrastverhältnis Marketingbezeichnung: Mega-Kontrast
Bildwinkel, horizontal: 178°
Bildwinkel, vertikal: 178°
Pixel Abstand: 0,285 x 0,285 mm
Bildschirmdiagonale (cm): 125 cm
Horizontaler Scanbereich: 30 - 81 kHz
Vertikaler Scanbereich: 48 - 75 Hz
Trübungsrate: 25%
Pixelfrequenz (max.): 594 MHz
RGB-Farbraum: NTSC
Farbskala: 72%
Anschlüsse und Schnittstellen
Anzahl HDMI-Anschlüsse: 3
HDMI-Version: 2.0
Anzahl HDMI-Eingangsschnittstellen: 3
Anzahl DisplayPort Anschlüsse: 1
DisplayPorts in: 1
DisplayPorts-Version: 1.2
Feature: USB Anschluss
Anzahl der USB-Anschlüsse: 2
Anzahl Ethernet-LAN-Anschlüsse (RJ-45): 1
Feature: RS232
Feature: Infrarotport
Fernbedienung (IR) input: 1
Design
Produktdesign: Digital Signage Flachbildschirm
Unterstützte Positionierung: Drinnen
Produktfarbe: Schwarz
Bildschirmform: Flach
Feature: VESA-Halterung
Panel-Montage-Schnittstelle: 200 x 200 mm
Rahmenbreite (unten): 1,15 cm
Rahmenbreite (Seite): 1,15 cm
Rahmenbreite (oben): 1,15 cm
Lünettenfarbe: Charcoal Black
Feature: Blendfreier Bildschirm
Leistungen
Zweck: Universal
Betriebszeiten (Stunden/Tage): 24/7
Feature: HDCP
HDCP-Version: 2.2
Energie
Stromverbrauch (Standardbetrieb): 132 W
Stromverbrauch (Sleep-Modus): 0,5 W
Energieeffizienzklasse (SDR): G
Energieverbrauch (SDR) pro 1.000 Stunden: 85 kWh
AC Eingangsspannung: 100 - 240 V
AC Eingangsfrequenz: 50/60 Hz
Energieeffizienzskala: A bis G
Computersystem
Feature: Computersystem
Computersystem-Typ: System on Chip (SoC)
Feature: Eingebauter Prozessor
Installiertes Betriebssystem: Tizen
Version des Betriebsystems: 7,0
Gewicht und Abmessungen
Displaybreite: 1124,1 mm
Display Tiefe: 28,5 mm
Display Höhe: 644,8 mm
Displaygewicht: 11,8 kg
Verpackungsdaten
Verpackungsbreite: 1246 mm
Verpackungstiefe: 131 mm
Verpackungshöhe: 761 mm
Paketgewicht: 14,9 kg
Betriebsbedingungen
Betriebstemperatur: 0 - 40 °C
Relative Luftfeuchtigkeit in Betrieb: 10 - 80%
Netzwerk
Feature: Ethernet/LAN
Feature: WLAN
Technische Details
Audioausgang (Mini-Buchse): 1
Sonstige Funktionen
Feature: Bluetooth
Flash-Speicher: 16000 MB
RS-232 Eingangs-Ports: 1
RS-232 Ausgangs-Ports: 1
RJ-45-Eingangsanschlüsse: 1
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšne prostore in namene je primeren ta informacijski zaslon?
Ali lahko ta zaslon priključim na različne vire (računalnik, medijski predvajalnik, USB)?
Ali je uporaba primerna za prikaz stalnih statičnih vsebin?
Kako pomembna je izbira prave velikosti in razdalje do uporabnika pri takem zaslonu?
Ali je zaslon primeren za profesionalno barvno delo ali gaming?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.