VOLTCRAFT ESP-3005S laboratorijski napajalniki, nastavljivi 0 - 30 V 0 - 5 A 150 W vtični priključek 4 mm tanka oblika Število izhodov 1 x
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Voltcraft
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 342567926
S točkami zvestobe do popustov: 10 točk.
Voltcraft ESP-3005S – nastavljiv napajalnik za različne elektronike
Primerno za DIY projekte Dober izbor za domače delavnice En izhod za enostavno uporabo
  • Nastavljiva napetost (0–30 V) in tok (0–5 A)
  • Tanko ohišje prihrani prostor na mizi
  • Jasen pregled izhodnih vrednosti
  • Zaščita pred preobremenitvijo in kratkim stikom
  • Primeren za razvoj, testiranje in diagnostiko
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Število izhodov 1 x
  • 0 - 30 V / 0 - 5 A
  • 150 W
  • vtični priključek 4 mm
  • tanka oblika
    Značilnosti:
    Neprekinjeno delovanje pri največji moči 24 ur
  • 3-mestni LED-zaslon
  • 0–30 V, 0–5 A nastavljivo
  • visoka učinkovitost do 80 %
  • Zaščita z omejevanjem toka
  • Zaščita pred kratkim stikom
  • Zaščita pred pregrevanjem.
  • Prenapetostna zaščita
    Enaa povzetek
    Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je napajalnik primeren tudi za začetnike brez izkušenj?
    Je možno istočasno napajati več ločenih vezij?
    Kakšna je uporabnost pri testiranju občutljivih komponent?
    Ali je napajanje primerno tudi za daljšo uporabo v domači delavnici?
    Na kaj moram paziti pri izbiri laboratorijskega napajalnika za domačo uporabo?
    Opis posodobljen: april 2026
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Str. 1 92240 Hirschau Germany
    https://www.conrad.de/de/marken/voltcraft.html
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,80 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.