Teledyne LeCroy T3PS60033P laboratorijski napajalniki, nastavljivi 0 - 60 V 0 - 3 A 680 W Število izhodov 3 x
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Teledyne LeCroy
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 112869852
S točkami zvestobe do popustov: 226 točk.
Teledyne LeCroy T3PS60033P – zmogljiv in prilagodljiv napajalnik za zahtevne projekte
  • Nastavljiva izhodna napetost 0–60 V in tok do 3 A
  • Trojni izhod za hkratno napajanje več naprav
  • Moč 680 W zagotavlja zanesljivo delovanje
  • Primeren za razvoj in testiranje elektronike
  • Nadpovprečna prilagodljivost in robustnost v svojem razredu
Ta serija ne ponuja samo visoke programske ločljivosti (1 mV/0,1 mA) in povratne ločljivosti (0,1 mV/0,1 mA), temveč ima tudi optimalno zmogljivost hrupa z nizkim valovanjem ≤ 1 mVrms / ≤ 2 mArms in zmožnostjo obnovitve izhodnega prehodnega stanja ≤ 100 μS. Za vsak kanal je na voljo neodvisno stikalo za vklop/izklop.
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Število izhodov 3 x
  • 0 - 60 V / 0 - 3 A
  • 0 - 60 V / 0 - 3 A
  • 1.8 - 5 V / 0 - 5 A
  • 680 W
  • Značilnosti:
    Ch1 in Ch2 podpirata elektronsko obremenitveno funkcijo kot CV, CC ali CR.
  • Podpira serijsko in vzporedno delovanje na kanalu 1 in kanalu 2 brez zunanjega kabla.
    Tehnične podrobnosti
    Izhodna napetost (maks.) 60 V
    Izhodna napetost (min.) 0 V
    Izhodna napetost 2 (maks.) 60 V
    Izhodna napetost 2 (min.) 0 V
    Izhodna napetost 3 (maks.) 5 V
    Izhodna napetost 3 (min.) 1.8 V
    Izhodni tok (min.) 0 A
    Izhodni tok 2 (maks.) 3 A
    Izhodni tok 2 (min.) 0 A
    Izhodni tok 3 (maks.) 5 A
    Izhodni tok 3 (min.) 0 A
    Izhodni tok maks. 3 A
    Kalibrirano delovni standardi (lastni)
    Mera, dolžina 362 mm
    Mera, višina 145 mm
    Mera, širina 213 mm
    Moč 680 W
    Temperatura (maks.) +40 °C
    Temperatura (min.) 0 °C
    Teža 10 kg
    Število izhodov 3 x
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali lahko ta napajalnik uporabljam hkrati za različne naprave?
    Kakšna je najmanjša nastavljiva napetost in tok?
    Nastavljivost napetosti in toka omogoča zelo natančno izbiro: od 0 do 60 V napetosti ter od 0 do 3 A toka, kar pomeni, da je uporaben tako za občutljive kot tudi za zahtevnejše projekte.
    Je primeren tudi za izobraževalne namene ali delo v šolskem laboratoriju?
    Kaj pomeni, da ima napajalnik izhodno moč 680 W?
    To pomeni, da lahko skupna poraba vseh priključenih naprav ne preseže 680 W, kar vam dopušča veliko svobode pri povezovanju tudi zahtevnejših elektronskih komponent ali manjših motorjev.
    Ali je uporaba napajalnika primerna tudi za domače “DIY” projekte?
    Opis posodobljen: oktober 2025
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Teledyne GmbH - LeCroy Division Im Breitspiel 11c 69126 Heidelberg Germany
    https://www.teledynelecroy.com/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,80 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.