Laboratorijski napajalnik, Joy-it JT-RD6006-C-B, 0 - 60 V 0 - 6 A, 360 W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (4 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Brez znamke
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 153164607
S točkami zvestobe do popustov: 28 točk.
Brez znamke JT-RD6006-C-B – nastavljiv laboratorijski napajalnik za široko uporabo
Primerno za DIY in domače delavnice Stabilna izhodna napetost in tok Nastavljivo za prototipiranje
  • Nastavljiva napetost 0–60 V in tok 0–6 A za raznolike projekte
  • Stabilen izhod in osnovne zaščite za varno uporabo
  • Pregleden digitalni prikaz izhodnih vrednosti
  • Kompakten dizajn, primeren za domačo uporabo
Z RD6006-CB ",BLACK EDITION", imate na voljo zanesljiv in močan laboratorijski napajalnik. Z razponom izhodne napetosti od 0 do 60 V in močjo od 0 do 360 W se lahko spopadete s katero koli vrsto projekta. Zaradi kompaktne zasnove in uporabniku prijaznega delovanja je RD6006 odlična izbira za vsako aplikacijo. 9 pomnilniških mest omogoča hitro in enostavno preklapljanje med različnimi nastavitvami. Zahvaljujoč vmesniku USB in integriranemu modulu WiFI je RD6006 mogoče upravljati preko programske opreme. Naprava ima tudi različne zaščitne in omejevalne funkcije, kot so delovanje s konstantno napetostjo, delovanje s konstantnim tokom, prenapetostna zaščita, prenapetostna zaščita in zamenljive varovalke na vezju.
Posebnosti:
  • Število izhodov 2 x
  • 0 - 60 V / 0 - 6 A
  • 360 W
  • daljinsko vodenje, programabilni
Značilnosti:
  • Funkcija polnjenja baterije (vključno s polnilnim kablom)
  • USB in WiFi
  • Vnos vrednosti preko tipkovnice
  • Nastavljiva pretokovna zaščita
  • Nastavljiva prenapetostna zaščita
Dostava:
  • JT-RD6006-CB, napajalni kabel
  • Kabel za polnjenje baterije
  • Navodila.
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
0,1 bid 4A<br>Območje zaznavanja temperature senzorja -10 °C do 100 °C<br>Način dela stopenjsko delovanje
Funkcija polnjenja baterije
Nastavljiva zaščita pred prenapetostjo/prenapetostjo
Integriran RTC
Vhodna napetost do 70 voltov
Izhodna napetost do 60 voltov / 6A
Izhodna napetost (maks.) 60 V
Izhodna napetost (min.) 0 V
Izhodni tok (min.) 0 A
Izhodni tok maks. 6 A
Kalibrirano delovni standardi (lastni)
Mera, dolžina 310 mm
Mera, višina 173 mm
Mera, širina 87 mm
Moč 360 W
Ostanek/razlika valovanja 100 mVpp
Tehnologija (omrežne naprave) preklapljanje napajanja
Temperatura (maks.) 40 °C
Temperatura (min.) -10 °C
Teža 3200 g
Značilnosti laboratorijskega napajanja daljinsko vodenje, programabilni
Število izhodov 2 x
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšne vrste projektov je tak napajalnik najbolj primeren?
Ali je primeren za napajanje občutljivih elektronskih vezij?
Kaj pomeni, da ima napajalnik nastavljivo napetost in tok?
Ali je izdelek primeren tudi za začetnike?
Na kaj moram paziti ob uporabi laboratorijskega napajalnika?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SIMAC Electronics GmbH Pascalstr. 8 47506 Neukirchen-Vluyn Germany
https://www.joy-it.net/de/
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.