Joy-it JT-DPS5005 laboratorijski napajalniki, nastavljivi 0 - 50 V 0 - 5 A 250 W vijačna sponka daljinsko vodenje, programabilni, tanka oblika Število izhodov 1 x
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Laboratorijska tehnika Joy-IT
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 111763278
S točkami zvestobe do popustov: 5 točk.
Joy-IT JT-DPS5005 – prilagodljiv laboratorijski napajalnik za popoln nadzor
  • Vhod 0–50 V in 0–5 A za vsestransko uporabo
  • Daljinsko vodenje in programabilnost za napredno delo
  • Kompaktna oblika prihrani prostor na mizi
  • Vijačne sponke za zanesljivo priključitev
Opcijski sta na voljo USB ali BT radijski modul.
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
0 - 50 V / 0 - 5 A
  • 250 W
  • Zelo natančno po zaslugi kakovostnih komponent
  • Kompaktne mere
  • Idealno za integracijo
  • Barvni zaslon OLED
  • Izbirni komunikacijski vmesnik (BT radio ali USB)
    Značilnosti:
    Komunikacijske module lahko opcijsko naknadno vgradimo
  • OLED barvni zaslon
  • Rotacijski nadzor za hitro prilagajanje
  • Kakovostne komponente
  • Izmerite vhodno napetost
  • Izmerite izhodno napetost
  • Izračun izhodne moči
  • Pripravljeno za montažo / integracijo na steno.
    Tehnične podrobnosti
    Dodatni tehnični podatki Vhodna napetost 6–55 V enosmernega toka
    Izhodna napetost (maks.) 50 V
    Izhodna napetost (min.) 0 V
    Izhodni tok (min.) 0 A
    Izhodni tok maks. 5 A
    Izvedba (splošno) programirljiv krmilnik navzdol
    Kalibrirano delovni standardi (lastni)
    Mera, dolžina 45 mm
    Mera, višina 42 mm
    Mera, širina 80 mm
    Moč 250 W
    Priključki (besedilo) Komunikacijski vmesnik, Vhod/Izhod
    Tehnologija (omrežne naprave) preklapljanje napajanja
    Teža 88
    Vmesnik (komponente) vijačna sponka
    Vrsta napajalnika DC / DC pretvornik
    Značilnosti laboratorijskega napajanja daljinsko vodenje, programabilni, tanka oblika
    Število izhodov 1 x
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je napajalnik primeren tudi za občutljive elektronske projekte?
    Kako se uporablja funkcija programiranja in daljinskega upravljanja?
    Kakšna je natančnost pri nastavitvi napetosti in toka?
    Napajalnik omogoča nastavitev napetosti v razponu 0–50 V in toka do 5 A z visoko ločljivostjo, kar zagotavlja, da lahko prilagodite pogoje natančno svojim potrebam.
    Ali je možno napajalnik uporabiti za polnjenje akumulatorjev?
    Ali napajalnik deluje tiho in imajo komponente daljšo življenjsko dobo?
    Opis posodobljen: oktober 2025
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    SIMAC Electronics GmbH Pascalstr. 8 47506 Neukirchen-Vluyn Germany
    https://www.joy-it.net/de/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    5,00 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.