HP večnamenski računalnik OSX 27-CS0075NG U7-155H 32G
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Računalniki HP
Več podobnih: Računalniki HP
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 9821292124
S točkami zvestobe do popustov: 226 točk.
HP OSX 27-CS0075NG U7-155H 32G – zmogljiv vse-v-enem za napredno delo
Primerno za poslovno in AI rabo Priporočeno za večopravilnost Podpora lokalni obdelavi podatkov
  • 32 GB RAM za gladko večopravilnost
  • Zmogljiv procesor za zahtevna opravila in AI
  • Vse-v-enem dizajn za urejeno delovno okolje
  • Hitra povezljivost za sodobne aplikacije
  • Stabilno delovanje tudi pri dolgotrajni uporabi
Zaslon
Diagonala zaslona: 68,6 cm (27")
Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
Vrsta HD-ja: Full HD
Svetlost: 300 cd/m²
Vrsta plošče: IPS
Barvni prostor RGB: sRGB
Značilnost: Zaslon brez bleščanja
Barvna lestvica: 99 %
procesor
Proizvajalec procesorja: Intel
Družina procesorjev: Intel Core Ultra 7
Procesor: 155H
Število procesorskih jeder: 16
Število niti procesorja: 22
Frekvenca procesorja: 4,8 GHz
Zmogljivostna jedra: 6
Učinkovita jedra: 8
Največja turbo frekvenca jedra zmogljivosti: 4,8 GHz
Učinkovita največja turbo frekvenca jedra: 3,8 GHz
Zmogljivost Osnovna frekvenca jedra: 1,4 GHz
Učinkovita osnovna frekvenca jedra: 0,9 GHz
Predpomnilnik procesorja: 24 MB
Vrsta predpomnilnika procesorja: L3
Osnovna poraba energije procesorja: 28 W
Največja turbo moč: 115 W
Nevronska procesna enota (NPU)
Nevronska procesna enota (NPU): Intel AI Boost
Najvišja frekvenca NPU-ja: 1,4 GHz
Funkcija: Podpora za redkost
Funkcija: Podpora za učinke sistema Windows Studio
Podpora za tipe podatkov umetne inteligence na NPU: FP16, FP32, Int8
Zmogljivost NPU do: 11 teraoperacij na sekundo
spomin
Zmogljivost shranjevanja: 32 GB
Vrsta notranjega pomnilnika: DDR5-SDRAM
Reže za pomnilniške kartice: 2
Vrsta pomnilnika: SO-DIMM
Taktna frekvenca pomnilnika: 5600 MHz
Razporeditev pomnilnika: 2 x 16 GB
Oblika pomnilnika: DIMM/SO-DIMM
Medij za shranjevanje
Skupna zmogljivost shranjevanja: 1 TB
Medij za shranjevanje: SSD
Število nameščenih pogonov za shranjevanje: 1
Skupna kapaciteta SSD-ja: 1 TB
Število nameščenih SSD-jev: 1
Zmogljivost SSD diska: 1 TB
Vmesnik SSD-ja: PCI Express
Funkcija: NVMe
Oblika SSD-ja: M.2
grafika
Ločen model grafične kartice: Ni na voljo
Funkcija: Vgrajen grafični adapter
Proizvajalec integrirane grafične kartice: Intel
Družina vgrajenih grafičnih adapterjev: Intel Arc Graphics
Vgrajena grafična kartica: Intel Arc Graphics
Zvok
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
Število zvočnikov: 2
Moč RMS: 10 W
Značilnost: Vgrajen mikrofon
kamera
Značilnost: Vgrajena kamera
Skupno število slikovnih pik: 5 MP
omrežje
Funkcija: Wi-Fi
Najvišji standard WLAN: Wi-Fi 7 (802.11be)
Standardi WLAN: Wi-Fi 7 (802.11be)
Proizvajalec krmilnikov WLAN: Intel
Model krmilnika WiFi: Intel Wi-Fi 7 BE200
Tip antene: 2x2
Funkcija: Ethernet/LAN
Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 2500, 10, 100, 1000 Mbit/s
Funkcija: Bluetooth
Različica Bluetootha: 5.4
Povezave in vmesniki
Število priključkov Ethernet LAN (RJ-45): 1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 2
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa A: 2
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število vrat tipa C: 1
Število vrat USB4 Gen 3×2: 1
Število HDMI vhodov: 2
Različica HDMI: 1.4
Značilnost: Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon
oblikovanje
Ime barve: Meteorsko srebrna
Barva izdelka: Srebrna
Značilnost: Nastavitev višine
Leto uvedbe: 2024
Država izvora: Kitajska, Tajska
Storitve
Vrsta izdelka: Večnamenski računalnik
Tržno pozicioniranje: Premium
programska oprema
Nameščen operacijski sistem: Windows 11 Home
Značilnosti procesorja
Funkcija: Tehnologija Intel® Turbo Boost
Atributi blagovne znamke
HP-jevi zvočniki: Dvojni HP-jevi zvočniki
Sprednja kamera HP: Spletna kamera HP
HP segment: Hiša
HP-jeva umetna inteligenca: računalnik z umetno inteligenco
energija
Napajanje: 180 W
Frekvenca napajanja: 50 - 60 Hz
Vhodna napetost napajanja: 100 - 240 V
Teža in dimenzije
Širina naprave (vključno s stojalom): 612,4 mm
Globina naprave (vključno s stojalom): 200 mm
Višina naprave (vključno s stojalom): 537,1 mm
Teža (vključno s stojalom): 8,4 kg
Teža: 8,4 kg
Širina embalaže: 760 mm
Globina embalaže: 163 mm
Višina embalaže: 480 mm
Teža paketa: 14,7 kg
trajnost
Značilnost: Skladnost s trajnostnim razvojem
Certifikati trajnosti: ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold
Obseg dobave
Značilnost: Priložena tipkovnica
Logistični podatki
Koda UNSPSC: 43211507
Druge funkcije
Tehnologija okvirja zaslona: Mikro rob
Vrsta ohišja: Vse v enem
Diagonala zaslona (cm): 68,6 cm
Značilnost: Vključen zaslon
Značilnost: Infrardeča (IR) kamera
Osvojite najzahtevnejše naloge s svojim najboljšim zaveznikom.
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za katere primere uporabe je ta All In One računalnik posebej primeren?
Ali lahko sistem uporabljam za lokalno obdelavo umetne inteligence brez oblaka?
Koliko zaslonov je mogoče priključiti na ta računalnik?
Kaj pomeni AI ready oziroma Copilot ready v računalniškem okolju?
Kdo naj se izogne takšnemu računalniku?
Opis posodobljen: april 2026
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.