Več podobnih: WEB kamere Logitech
Več podobnih: WEB kamere Logitech
LOGITECH StreamCam GRAPHITE
137,35 €
Cena brez DDV: 112,58 €
12 x 13,82 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo z dobavo: 10 dni in višjo ceno.
LOGI StreamCam GRAFIT
LOGITECH StreamCam GRAPHITE
![]() | ||
| Proizvajalec | LOGITECH | |
| Proizvajalčev del št | 960-001281 | |
| Opis trženja | |
| Popeljite svojo vsebino na višjo raven in delite svojo strast z Logitech StreamCam. Z neokrnjeno kakovostjo slike, dvojnimi sprednjimi mikrofoni, vsestranskimi možnostmi pritrditve in povezljivostjo USB-C je popolna kamera za oddajanje na vaše najljubše platforme za pretakanje – vse, kar morate storiti, je biti sami! | |
| Lastnosti izdelka | |
| |
| Lastnosti izdelka | |
| Opis izdelka | Logitech StreamCam - kamera za pretakanje v živo |
| Vrsta naprave | Kamera za pretakanje v živo |
| Zvok | Da: vgrajeni dvojni vsesmerni mikrofoni |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 5,8 cm x 4,8 cm x 6,6 cm |
| Utež | 150 g |
| Barva | Grafit |
| Tehnologija povezovanja | Žično |
| Kamera | Barva |
| Največja ločljivost | 1920 x 1080 |
| Hitrost sličic (maks.) | 60 sličic na sekundo |
| Video načini | 1080p |
| Goriščna razdalja | 3,7 mm |
| Prilagoditev fokusa | Avtomatski (najmanj razdalja 10 cm) |
| Iris objektiva | F/2.0 |
| Vmesniki | USB-C 3.1 Gen 1 |
| Priloženi kabli | 1 - kabel USB-C 3.1 - integriran - 1,5 m |
| Lastnosti | Samodejni nadzor osvetlitve, LED indikator, zmanjšanje šuma, elektronska stabilizacija slike |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
Tehnični podatki, ki jih zagotovi tretja oseba. Ne prevzemamo odgovornosti za napake v teh podatkih.
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
| Opis izdelka | Logitech StreamCam - kamera za prenos v živo |
| Vrsta naprave | Kamera za pretakanje v živo |
| Avdio | Da: vgrajeni dvojni omni-smerni mikrofoni |
| Dimenzije (WxDxH) | 5,8 cm x 4,8 cm x 6,6 cm |
| Teža | 150 g |
| Barva | Grafit |
| Tehnologija povezljivosti | Žično |
| Fotoaparat | Barva |
| Največja ločljivost | 1920 x 1080 |
| Hitrost okvirja (max) | 60 okvirjev na sekundo |
| Načini videoposnetkov | 1080p |
| Optično razdalo | 3,7 mm |
| Prilagoditev fokusa | Avtomatsko (min razdalja 10 cm) |
| Objektiv Iris | F/2.0 |
| Vmesniki | USB-C 3.1 Gen 1 |
| Kabli vključeni | 1 - USB-C 3.1 kabel - integriran - 1,5 m |
| Funkcije | Samodejna kontrola osvetlitve, LED indikator, zmanjšanje hrupa, elektronska stabilizacija slike |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Logitech Europe S.A
Catharijnesingel 47 3511GC Ultrect NL
https://support.log.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
74,36 €
Predvidoma 5 dni
