Vremenska postaja Sencor SWS3000W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,73 (15 ocen)
🔥 Med TOP 5 najbolj prodajanimi Več podobnih: Oprema za dom Sencor
Več podobnih: Oprema za dom Sencor
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: log750109
S točkami zvestobe do popustov: 2 točki.
Sencor SWS3000W – zanesljiva vremenska postaja za vsak dom
  • Brezžično meri temperaturo, vlago in zračni tlak
  • Baterijsko napajanje za postavitev kjerkoli
  • Kompakten in prijazen dizajn se zlije s prostorom
  • Preprosta uporaba za vsakodnevne potrebe
Vremenska postaja z ikoničnimi prikazi vremenske napovedi. Sencor SWS 3000 W je primerna za notranjo in zunanjo merjenje vlage in temperature. Na barvnem LCD zaslonu prikazuje čas in datum ter dan v tednu. Možnost nastavitve ponavljajočega alarma. Prenos do razdalje 50 m.
Ikona vremenske napovedi (sončno, oblačno, rahlo oblačno, dež)
Merjenje notranje temperature in vlažnosti
Merjenje zunanje temperature in vlažnosti
Maks. / Min. zapisi v pomnilniku
Notranje temperaturno območje 0 ° C – 60 ° C
Zunanje temperaturno območje –20 ° C – 60 ° C
Merilno območje vlage 20% – 90% RV
Prikaz temperature v ° C / ° F
Prikaz luninih men
Digitalni prikaz časa
Datum in dan v tednu (dan v tednu v 7 jezikih: EN/IT/ES/DE/FR/NE/DA)
Nastavitev budilke
12/24 urni format
Indikator kapacitete baterije
Možnost povezave do treh senzorjev (v paketu je vključen 1 senzor SWS TH3000)
LCD-prikazovalnik s kratko belo osvetlitvijo
Možnost postavitve na mizo ali na steno
Prenos do razdalje 50 m na odprtem prostoru
Napajanje 2 × 1,5 V AAA
Oddajna frekvenca senzorja: 433 MHz
Barometer: Ne
Hidrometer: Da
WiFi: Ne
Sistem napajanja: baterije
Budilka: Da
Koledar: Da
Merjenje hitrosti vetra: ne
Prikaz luninih men: Da
Barva: bela
Podatki proizvajalca: FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, info@sencor.cz
Link do varnostnih opozoril: Izdelek je bil dan na trg pred 13.12.2024.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je Sencor SWS3000W primerna tudi za zunanjo uporabo?
Za katere prostore je ta vremenska postaja najbolj uporabna?
Kakšna je prednost baterijskega napajanja?
Ali je uporaba postaje enostavna tudi za starejše ali otroke?
Kaj pomeni, da ima postaja tudi barometer?
Opis posodobljen: april 2026
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,73 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.