Potopna črpalka za umazano vodo Zipper ZI-DWP900, 8.5 m
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Zalivanje vrta Zipper
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 151934282
S točkami zvestobe do popustov: 8 točk.
Zipper ZI-DWP900 – učinkovita rešitev za odvajanje umazane vode
  • Močan električni motor (900 W) za učinkovito črpanje
  • Primerna za umazano vodo do globine 8,5 m
  • Enostavna uporaba in vzdrževanje
  • Odlična izbira za sezonska poplavna območja ali gradbišča
Enostavno in prilagodljivo rokovanje zaradi majhne teže.
Posebnosti:
  • Različne povezave na tlačni strani
  • Visokokakovostno plastično ohišje, odporno na udarce
Dostava:
  • vključno s plovnim stikalom
  • vključno z ročajem in 10 m kablom
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
Delovna napetost 230 V
Dodatni tehnični podatki 0,85 bar
Dolžina kabla (maks.) 10 m
Izvedba (splošno) Potopna črpalka za umazano vodo
Mera, dolžina 220 mm
Mera, višina 370 mm
Mera, širina 160 mm
Moč (P2) 900 W
Plavajoče stikalo da
Poraba moči (P1) 900 W
Potopna globina 7 m
Teža 5 kg
Višina črpanja (maks.) 8.5 m
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšno vodo je primerna potopna črpalka Zipper ZI-DWP900?
Ali potrebujem posebno znanje za uporabo te črpalke?
Kaj pomeni, da ima črpalka doseg do 8,5 metra?
Kakšna je največja dovoljena zrnavost delcev v vodi?
Kje lahko najdem še več nasvetov za uporabo potopne črpalke?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Zipper Maschinen GmbH Gewerbepark 8 4707 Schlüßlberg Austria
https://www.zipper-maschinen.at/EN/
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Vodne črpalke in dodatki
Ocena
Vrsta
Način delovanja
Moč
Višina črpanja
Pretok
Garancija
Ta izdelek
Nizkonapetostna potopna črpalka Makita PF1110 15000 l/h 10 m
5,00 (5 ocen)
Potopne črpalke
Električna
801 - 1100 W
do 10 m
do 15000 l/h
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
Potopne črpalke
Električna
801 - 1100 W
do 10 m
do 15000 l/h
1 leto
801 - 1100 W