Zipper ZI-CWP750N potopne črpalka za čisto vodo 11 m³/h 8.5 m
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: Zalivanje vrta Zipper
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 111934333
S točkami zvestobe do popustov: 6 točk.
Zipper ZI-CWP750N – učinkovita potopna črpalka za hitro prečrpavanje čiste vode
  • Pretok do 11 m³/h za hitro izsuševanje
  • Maksimalna višina črpanja 8,5 m
  • Preprosta za upravljanje in namestitev
  • Zanesljiva rešitev za zalivanje ali praznjenje bazenov
Sesalna ploščata (približno 2 mm). Visokokakovostno ohišje iz nerjavečega jekla.
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Trdna in zanesljiva
  • Prenosni in hitri za uporabo
    Tehnične podrobnosti
    Delovna napetost 230 V
    Dodatni tehnični podatki 0,85 bar
    Dolžina kabla (maks.) 10 m
    Izvedba (splošno) Črna črpalka za vodo
    Mera, višina 300 mm
    Moč (P2) 750 W
    Obratovalna zmogljivost (maks.) 11 m³/h
    Plavajoče stikalo da
    Potopna globina 7 m
    Premer, ø 150 mm
    Priključek (podrobnosti) Priključek cevi 1/4 “
    Teža 7.2 kg
    Višina črpanja (maks.) 8.5 m
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je črpalka primerna tudi za rahlo motno vodo ali le za povsem čisto?
    Kakšna je največja globina, s katere črpalka lahko črpa vodo?
    Kolikšen je največji pretok vode, ki ga omogoča ta črpalka?
    Ali je potrebna posebna nega ali vzdrževanje po uporabi?
    Opis posodobljen: oktober 2025
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Zipper Maschinen GmbH Gewerbepark 8 4707 Schlüßlberg Austria
    https://www.zipper-maschinen.at/EN/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,60 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.