star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,85 (20 ocen)
Več podobnih: Varnostni sistemi in kamere Reolink
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 48150402789020
S točkami zvestobe do popustov: 65 točk.
Popoln PoE varnostni komplet
PoE namestitev - napajanje kamere in prenos videa preko enega kabla.
Snemalna enota z 2TB prostora - enota za neprekinjeno 24/7 snemanje.
Brezplačna aplikacija - ogled v živo, predvajanje videoposnetkov in druge uporabne funkcije.
Infrardeče LED luči + LED reflektorji - kakovostni posnetki podnevi in ponoči.
Tehnologija, ki navdušuje!
Odlične pametne lastnosti
Brezplačna aplikacija in varnostna obvestila
Možgani in moč - vse v enem kompletu
Dodatne prednosti kompleta RLK8-1200B4-A
Ogled več kamer v živo - glejte kaj snemajo vse kamere, na istem zaslonu!
Območje gibanja - določite posebna področja, kjer ne želite, da se zaznava gibanje.
Oddaljen dostop kadarkoli - ogled v živo, predvajanje videoposnetkov in druge funkcije.
Vsebina pakiranja
1x snemalna enota Reolink RLN8-410
4x IP kamera Reolink B1200
adapter za napajanje snemalne enote
HDMI kabel (1x)
računalniška miška (1x)
mrežni kabel (1 m)
4x mrežni kabel (18 m)
4x vodoodporni pokrov
komplet za namestitev kamer (šablona za vrtanje, vijaki)
nalepke za videonadzor
navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
Kamere B1200:
Tip kamere: žična PoE IP kamera
Ločljivost: 4K Ultra HD+ (4512 x 2512 px) 12MP
Slikovni senzor: 1 / 2.49“ CMOS
Format videoposnetkov: H.265
Kot snemanja: 93° horizontalno, 49° vertikalno
Infrardeče nočno snemanje: DA, do 30 m (vgrajeni 2 IR LED diodi)
Barvno nočno snemanje: DA (vgrajen 1 LED reflektor – 700 lumnov)
Avdio: vgrajen mikrofon in zvočnik
Dvosmerna komunikacija: DA
Pametni alarm: DA (ob zaznavanju gibanja / oseb / vozil / živali)
Sirena: DA
Snemanje: začetek ob zaznavanju gibanja, po nastavljenem urniku, neprekinjeno 24/7 snemanje
Obvestila: preko aplikacije Reolink, preko e-pošte, glasovna opozorila
Žično delovanje: DA
Napajanje: tehnologija PoE (IEEE 802.3af, 48V)
Napetost: DC 12V 1A
Brezplačna aplikacija Reolink: DA
Shranjevanje posnetkov: na snemalno enoto
Vodoodpornost: DA, standard IP66
Delovna temperatura: od -10°C do + 55°C
Delovna vlažnost: od 10% do 90%
Barva: bela
Dimenzije (kamera): Φ 67 x 187 mm
Teža (kamera): 460 g
Snemalna enota RLN8-410:
IP video vhod: 8x PoE IP kamera
Avdio vhod: kamere z vgrajenim mikrofonom
HDMI izhod: 3840x2160, 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
VGA izhod: 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
AUDIO izhod: 1-kanalni RCA
Format videoposnetkov: H.265 / H.264
SATA naprave: 1x 2TB SATA HDD
Največja kapaciteta: 12 TB (največ 6TB HDD na vhod)
Zunanji trdi disk: 1x eSATA (ni priložen)
USB vmesnik: 2 x USB 2.0
Omrežni protokoli: HTTP, TCP / IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTSP, SMTP, SSL / TLS, DNS, DDNS, NTP, FTP
Podprti operacijski sistemi: Windows, Mac OS, Android, iOS,
Podprti brskalniki: Edge, Firefox, Chrome, Safari
Število uporabnikov: do 20 (1 admin račun in 19 uporabniških računov)
Napajanje: DC 48V-53V
Poraba energije: <10 W (brez trdega diska in PoE)
Delovna temperatura: od -10°C do +45°C
Barva: črna
Dimenzije (snemalna enota): 260 x 41 x 230 mm
Teža (snemalna enota): 1,4 kg
Dimenzije (pakiranje): 375 x 195 x 290 mm
Teža (celoten komplet): 6,63 kg
Garancija: 24 mesecev
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,85 na podlagi 20 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Varnostne kamere
Ocena
Ločljivost snemanja
Napajanje
Povezava
Možnost zunanje namestitve
Nočna vidljivost
Zaščita
Mikrofon
Senzor gibanja
Reža za spominsko kartico
Ta izdelek
TP-LINK VIGI C330 2.8mm dnevna/nočna 3MP LAN QHD bela zunanja nadzorna kamera