Brezžična zunanja kamera HiLook IP IPC-D120HA-D/W(W), 2 MP, Wi-Fi
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Varnostni sistemi in kamere HiLook
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: 1358001281
S točkami zvestobe do popustov: 6 točk.
Prednosti:
  •         Visokokakovostno slikanje z ločljivostjo 2 MP
  •         Vzpostavitev povezave Wi-Fi in enostavna namestitev
  •         Zagotavlja varnost v realnem času prek vgrajenega dvosmernega zvoka
  •         EXIR 2.0, napredna infrardeča tehnologija z dolgim ​​IR dosegom
  •         Podpora za vgrajeni pomnilnik do 512 GB (reža za SD kartico)
  •         Odpornost na vodo in prah (IP66)
  •         Hik-Connect oblačna storitev in aplikacija za oddaljeno upravljanje in ogled naprav
Tehnične lastnosti:
Kamera
  • Slikovni senzor: 1/2,8-palčni CMOS s progresivnim skeniranjem
  • Največja ločljivost: 1920 × 1080
  • Min. osvetlitev: Barvno: 0,005 luksa pri (F1,6, AGC vklopljen), črno-belo: 0 luksa z IR
  • Čas zaklopa: 1/3 s do 1/100000 s
  • Dan in noč: IR-izrezni filter
Leča
  • Goriščna razdalja in vidno polje:
  • 2,8 mm, horizontalno vidno polje 92°, vertikalno vidno polje 50°, diagonalno vidno polje 110°
  • Zaslonka: F1.6
  • Vrsta leče: Fiksno
  • Nosilec objektiva: M12
  • Globinska ostrina: 2,8 mm: 1.5 m do ∞
DORI
  • 2,8 mm, Š: 42 m, V: 17 m, D: 9 m, I: 4 m
Osvetlitev
  • Vrsta dodatne luči: IR
  • IR valovna dolžina: 850 nm
  • Dodatek svetlobnega dosega: Do 30 m
Videoposnetek
  • Glavni tok:50 Hz: 25 sličic na sekundo (1920 × 1080, 1280 × 720)
  • 60 Hz: 30 sličic na sekundo (1920 × 1080, 1280 × 720)
  • Podtok: 50 Hz: 25 sličic na sekundo (768 × 432, 512 × 288)
  • 60 Hz: 30 sličic na sekundo (768 × 432, 512 × 288)
  • Stiskanje videa:Glavni tok: H.265/H.264,
  • Podtok: H.265/H.264
  • Bitna hitrost videa
  • 256 Kb/s do 1 Mb/s
  • Tip H.264
  • Osnovni profil, glavni profil, visok profil: Tip H.265
  • Glavni profil: Nadzor bitne hitrosti
  • Kontinuirana bremenitev (CBR), premenljiva bremenitev (VBR)
Zvok
  • Zvočna kompresija: G.711, AAC-LC
  • Zvočna bitna hitrost: 64 kb/s (G.711ulaw/G.711alaw), 16 do 64 kb/s (AAC-LC)
  • Frekvenca vzorčenja zvoka: 8 kHz, 16 kHz
  • Filtriranje okoljskega hrupa: Da
Omrežje
  • Protokoli
  • Sočasni pogled v živo: Do 4 kanalov
  • API:
  • ONVIF, SDK
Brezžično omrežje
  • Hitrost prenosa: 11b: do 54 Mbps, 11g: do 54 Mbps, 11n: do 150 Mbps
  • Protokol Wi-Fi: 802.11n: OFDM, 802.11b: DSSS, 802.11g: OFDM
  • Frekvenčno območje: 2,412 GHz do 2,472 GHz
  • Pasovna širina kanala: 20 MHz
  • Modulacija: 802.11b: CCK, QPSK, BPSK,,802.11g: OFDM,,802.11n: OFDM
  • Brezžični doseg: Do 120 m
  • (Zmogljivost se razlikuje glede na dejansko okolje)
Vmesnik
  • Vgrajen mikrofon: Da
  • Vgrajen zvočnik: Da
Ethernetni vmesnik
  • 1 RJ45 10 M/100 M samoprilagodljiva ethernetna vrata
Dogodek
Funkcija globokega učenja
  • Zaščita perimetra
  • Prečkanje črte, vdor, vhod v regijo, izstop iz regije
  • Podpora alarmu, ki ga sprožijo določene vrste ciljev (človek in vozilo)
Povezava
Splošno
  • Napajanje: 12 VDC ± 25 %, 1 A, maks. 10 W, koaksialni vtič Ø2 mm, zaščita pred obratno polarnostjo
  • Jezik: Angleščina
  • Zagonski in obratovalni pogoji
  • Od -30 °C do 60 °C, Vlažnost 95 % ali manj (brez kondenzacije)
Material
  • Podnožje: kovina, sprednji pokrov: polikarbonat, zadnji pokrov: polikarbonat
  • Dimenzija: 120 mm × 120 mm × 95 mm
  • Dimenzija paketa: 170 mm × 170 mm × 150 mm
  • Teža: Približno 593 g
  • S težo paketa: Približno 886 g
  • Garancija: 12 mesecev
Proizvajalec
HiLook
Hangzhou Hikvision Technology Co.,
Ltd.,700 Dongliu Road,Binjiang, Area, Hangzhou,Zhejiang, Kitajska
info@hikvision.com
Podatki odgovorne osebe v EU:
HiLook
Hikvision Europe
Dirk Storklaan 3, 2132 PX Hoofddorp, Nizozemska
sales.eu@hikvision.com
Enaa povzetek
Vir priporočila: splošne smernice za izbiro izdelkov.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Kje je najbolj primerno mesto za namestitev te kamere?
Ali je kamera primerna za snemanje ponoči?
Ali lahko kamero upravljam prek pametnega telefona?
Kaj pa če je WiFi signal na mestu namestitve slab?
Ali je kamera odporna na vremenske vplive?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.