HIKVISION DS-2TD2637T-10/QY Termalna kamera 384x288 Bi-Spek Bullet
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Varnostni sistemi in kamere Hikvision
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 9821164237
S točkami zvestobe do popustov: 449 točk.
Hikvision DS-2TD2637T-10/QY Termalna kamera za zanesljiv zunanji nadzor
Primerno za zunanji nadzor Termalna in običajna slika Dober pregled širokega območja
  • Termalna detekcija za učinkovito spremljanje tudi v temi ali megli
  • Bi-spektralna tehnologija za večjo zanesljivost slike
  • Primerna za montažo na objektih brez posebne infrastrukture
  • Povečana možnost zaznavanja nevarnosti ali gibanja
  • Idealna za zaščito dvorišč, hiš ali garaž
Storitve
Vrsta: IP varnostna kamera
Podprto pozicioniranje: Na prostem
Tehnologija prenosa: Žično
Značilnost: Širok dinamični razpon (WDR)
Funkcija: Dnevni/nočni način
Funkcija: Vhod/izhod alarma
Število jezikov: 32
Podprti jeziki: Več
Toplotna občutljivost (NETD): 35 mK
IFOV (prostorska ločljivost): 1,75 mRad
Dinamični razpon: 120 dB
oblikovanje
Oblika: Kartuša (oblika)
Vrsta montaže: Strop/Stena
Barva izdelka: Bela
Mednarodna stopnja zaščite (koda IP): IP67
kamera
Minimalna osvetlitev: 0 luksov
Vidno polje (FOV) (termični modul): 37,5 x 28,5°
Kot gledanja (vodoravni): 84°
Kot gledanja (navpično): 44,8°
Ravnovesje beline: Fluorescentno, MWB, žarilno
Velikost slikovnih pik kamere: 17 µm
Hitrost zaklopa fotoaparata: 1 - 1/100000 s
Slikovni senzor
Velikost slikovnega senzorja: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2,7")
Vrsta senzorja (termični modul): Nehlajeni goriščnoravninski nizi iz vanadijevega oksida
Učinkovita ločljivost senzorja (termični modul): 384 x 288 slikovnih pik
Funkcija: Celozaslonski način
Vrsta senzorja: CMOS
leča
Funkcija: Zmogljivost povečave
Digitalni zoom: 4x
Število leč: 1
Največja zaslonka: 1,6
Fiksna goriščna razdalja: 4 mm
Najbližja razdalja ostrenja: 1 m
Fiksna goriščna razdalja (toplotni modul): 9,7 mm
Infrardeči spektralni pas: 8 - 14 µm
Število odprtin (termični modul): 1
Nočni vid
Značilnost: Nočni vid
Nočni vidni doseg: 40 m
Vrsta LED: IR
videoposnetek
Največja ločljivost: 2688 x 1520 slikovnih pik
Skupno število slikovnih pik: 4 MP
Formati video kompresije: H.264, H.264+, H.265, H.265+, M-JPEG
Funkcija: Snemanje videa
Do 30 sličic na sekundo: 30 sličic na sekundo
Funkcija: Pretakanje videa
Funkcija: Odpravljanje hrupa
Tehnologija za odpravljanje šumov: 3D odpravljanje šumov
Zvok
Vhodni avdio kanali: 1.0 kanalov
Podprti zvočni formati: G.711 A-law, G.711-law, G.722.1, MP2L2, G.726, PCM
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
Vrsta ethernetnega vmesnika: Hitri ethernet
Število uporabnikov: 32 uporabnikov
Uporabniški dostop: Skrbnik, Operater, Uporabnik
Funkcija: Podpora za kakovost storitve (QoS)
Interoperabilnost odjemalcev: iVMS-4200, Hik-Connect
Funkcija: Pogled v živo
Število hkratnih kanalov za ogled v živo: 20 kanalov
Medij za shranjevanje
Značilnost: Vgrajen čitalnik kartic
Združljive pomnilniške kartice: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC
Največja velikost pomnilniške kartice: 256 GB
Povezave in vmesniki
Število ethernetnih LAN vrat (RJ-45): 1
Vrata RS-485: 1
BNC izhodi: 1
Funkcija: Vhod za mikrofon
Varnost
Vhodni kanali alarma: 2
Izhodni kanali alarma: 2
Značilnost: Temperaturni senzor
Merilno območje temperature: -20 - 550 °C
Natančnost merjenja temperature: 2 °C
Funkcija: Zaščita z geslom
Funkcija: Filter IP-naslovov
Podprti varnostni algoritmi: 802.1x RADIUS
Funkcija: šifriranje HTTPS
Funkcija: Samodejno polnjenje omrežja (ANR)
Vodstvene funkcije
Vedenjska analiza: zaznavanje vsiljivcev, zaznavanje prečkanja črte, zaznavanje izstopa iz območja
energija
Vir napajanja: AC, DC, PoE
Vhodna izmenična napetost: 24 V
Poraba energije (maks.): 9,5 W
Poraba energije (napajanje prek Etherneta (PoE)): 10 W
Izhodna napetost enosmernega toka: 12, 24
Delovni pogoji
Delovna temperatura: -40 - 65 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 0 - 95 %
Teža in dimenzije
Širina: 376,1 mm
Globina: 119,1 mm
Višina: 118,1 mm
Teža: 1,82 kg
Obseg dobave
Število kamer: 1
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je kamera primerna za montažo na prostem?
Kaj pomeni bi-spek zasnova pri tem modelu?
Ali kamera potrebuje stalno električno napajanje ali omogoča tudi baterijski pogon?
Kako poteka upravljanje in nadzor preko aplikacije?
Kakšna je ločljivost posnetkov in kako to vpliva na kakovost nadzora?
Opis posodobljen: april 2026
Podobne akcije
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.