Extralink Protector Pro | IP Camera | Outdoor IP Camera, 2.5K, IP65, 5200mAh, EC4000
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Inteligentna brezžična kamera 2,5K 1440p z vgrajeno polnilno baterijo podjetja Extralink
Extralink predstavlja nov izdelek v liniji brezžičnih kamer - Extralink Protector Pro . Je popolnoma brezžična kamera z vgrajeno baterijo 5200 mAh . Senzor ločljivosti 2,5K 1440p , dvosmerni interkom, odpornost na vremenske vplive IP 65 , mobilna aplikacija v poljskem jeziku in funkcije, ki temeljijo na umetni inteligenci - zaradi vseh teh in mnogih drugih prednosti je Extralink Protector Pro bogata z uporabnimi sistemi in funkcijami komponenta nadzorni sistem, ki bo varoval vaš dom ali podjetje.

Ključne značilnosti Extralink Protector Pro
Ključne značilnosti Extralink Protector Pro
- Enostaven za namestitev in uporabo
- Kamera visoke ločljivosti s 4 milijoni slikovnih pik (2560*1440) za jasne slike
- Nočno gledanje do 7 metrov v barvah
- Podpora za dvosmerni govorni interkom
- Vgrajena baterija z dolgo življenjsko dobo 5200 mAh
- Podpora za omrežje 2.4G Wi-Fi
- Podpira shranjevanje v oblaku, kartice micro SD (do 128 GB)
- Zasnova IP65, odporna na vodo in prah
- Prepoznavanje človeških kontur
- Ročaj z univerzalnim 1/4 vijakom in magnetnim držalom

Brez težav in enostavna namestitev
Zahvaljujoč vgrajeni polnilni bateriji ni potrebe po priključitvi napajalnih kablov. Namestitev Extralink Protector Pro je enostavna in brez težav. Z odpravo omejitev moči ga lahko postavite kamor koli.

Dolga življenjska doba baterije - Extralink Protector Pro je vedno na preži
Vgrajena 5200 mAh litijeva baterija Extralink Protector Pro presega standarde podobnih izdelkov. 10 ur polnjenja omogoča delovanje do 6 mesecev.

Ločljivost 2,5K, dvakrat večja ločljivost HD 1080p
Extralink Protector Pro ima vrhunsko 1/3" CMOS tipalo z ločljivostjo 1440P. Zahvaljujoč širokokotnemu objektivu kamera omogoča zajemanje vsake podrobnosti v vseh pogojih.

Nočni nadzor v 1440p
Kamera Extralink Protector Pro z infrardečimi LED diodami omogoča nočni vid do 7-10 metrov . Slika ostane izjemno jasna tudi v popolni temi. Kamera ima tudi barvni nočni način zahvaljujoč vgrajeni svetilki, ki zagotavlja močno belo svetlobo.

Upravljanje preko aplikacije
Oglejte si, kaj se dogaja okoli vašega doma z uporabo mobilne aplikacije za pametne telefone in tablice v poljskem jeziku . Ne glede na to, kje ste, vam bo aplikacija omogočila preprost dostop do prenosa v živo iz Extralink Protector Pro , shranjenih posnetkov in dvosmernega zvoka .

Prepoznavanje predmetov s pomočjo inteligence v oblaku
Senzor gibanja v Extralink Protector Pro aktivira kamero, analiza in prepoznavanje predmetov v realnem času poteka v oblaku, obvestila pa so takoj poslana v aplikacijo na vašem pametnem telefonu. Algoritem za prepoznavanje umetne inteligence inteligentno razlikuje med ljudmi, vozili in hišnimi ljubljenčki z analizo njihovega vedenja.

Pametna obvestila
V aplikaciji nastavite ciljno kategorijo in sistem v oblaku AI bo poslal obvestila le, ko bodo cilji zaznani. Nič več nepotrebnih obvestil.

Območja dejavnosti
Natančno narišite prilagojena območja dejavnosti v mobilni aplikaciji. Nepomembne informacije zunaj tega območja bodo filtrirane.

Dvosmerni zvok za komunikacijo v živo
Kamera Extralink Protector Pro z vgrajenim vodoodpornim mikrofonom in zvočnikom Hi-Fi omogoča komunikacijo na daljavo, kadar koli jo potrebujete.

Vodotesen in odporen na prah po IP65
Kamera Extralink Protector Pro je prestala strog test vodoodpornosti v skladu z mednarodnimi standardi Seiko Manufacturing. Ne glede na vremenske razmere vas bo kamera varovala 24/7.
| Kapaciteta baterije | 5200 mAh |
| Vrsta komunikacije | Wifi |
| Delovna frekvenca | 2,4 GHz |
| Resolucija | QHD 1440p |
| Vrsta kamere | IP |
| AC vhodna napetost | 5 |
| Dodatni priključki/vmesniki | 1x microSD |
| Vrsta antene | Notranji |
| Aplikacija | Na prostem |
| Avdio vhodni kanali | 1 |
| Avdio izhodni kanali | 1 |
| Avdio sistem | 1-smerni |
| Avdio sistem full duplex | ja |
| Baterija priložena | ja |
| Bluetooth | št |
| Vgrajen HDD | št |
| Vgrajena luč | ja |
| Vgrajena sirena | ja |
| Vgrajen(i) zvočnik(i) | ja |
| Priloženi kabli | Mikro-USB |
| Nadzor pomika kamere | ja |
| Certificiranje | CE, FCC, RoHS, OEEO, MSDS, UN38.3, UL62368, BattG |
| Združljive pomnilniške kartice | MicroSD (TransFlash) |
| Tehnologija povezljivosti | Brezžično |
| Država izvora | Kitajska |
| Dnevni/nočni način | ja |
| Globina | 62 |
| Ethernet LAN | št |
| Firmware nadgradljiv | ja |
| Odporen na meglo | ja |
| Faktor oblike | Metka |
| Višina | 92.5 |
| Material ohišja | Polivinilklorid (PVC) |
| Koda mednarodne zaščite (IP). | IP65 |
| Ocena IP | IP65 |
| LED indikatorji | Polnjenje |
| Vrsta LED | IR |
| Magnetna podlaga | ja |
| Programska oprema za upravljanje | VicoHome |
| Priročnik | ja |
| Ročni jeziki | angleščina, poljščina |
| Velikost matrice | 4 Mpix |
| Največja velikost pomnilniške kartice | 128 |
| Največja ločljivost | 2560 x 1440 |
| Priložena pomnilniška kartica | št |
| Vhod mikrofona | ja |
| Povezava z mobilnim omrežjem | št |
| Montažni nosilci vključeni | ja |
| Montažni komplet | ja |
| Vrsta montaže | zid |
| Omrežni standardi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Nočni vid | ja |
| Število kamer | 1 |
| Število leč | 12 |
| Delovna relativna vlažnost (HH) | 10 - 80 |
| Delovna temperatura (TT) | -10 - 45 |
| Umestitev podprta | Notranji in zunanji |
| Vklopi in igraj | ja |
| Vrsta vira energije | Baterija |
| Barva izdelka | Črna, siva |
| PTZ nadzor | št |
| Ogled na daljavo | ja |
| Gumb za ponastavitev | ja |
| Priloženi vijaki | ja |
| Vrsta senzorja | CMOS |
| Reža za kartico SIM | št |
| Podpora za pametni telefon na daljavo | ja |
| Relativna vlažnost pri skladiščenju (HH) | 0 - 90 |
| Temperatura skladiščenja (TT) | -20 - 60 |
| Zaščita pred soncem vključena | št |
| Podprti video načini | 1440p |
| Skupaj megapikslov | 4 |
| Vrsta | IP varnostna kamera |
| Vrsta napajanja naprave | Vgrajena baterija |
| Formati stiskanja videa | H.264, H.265 |
| Podprti video formati | H.264, H.265 |
| Snemanje videa | ja |
| Odporen na vremenske vplive | ja |
| Spletni brskalnik | št |
| Wifi | ja |
| standardi Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Premer | 84 |
| Gumb WPS | št |
Besedilo je strojno prevedeno.
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com