KINGSTON DataTraveler 80 M 64GB USB 3.2 Gen 1 tip-C (DT80M/64GB) USB ključ
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Kingston DataTraveler 80 M je visoko zmogljiv USB ključek s hitrim zagonom, zasnovan za delo s prenosniki, namiznimi računalniki, pametnimi telefoni in tablicami USB Type-C Gen 1 brez potrebe po adapterju. Z izjemno velikimi hitrostmi branja do 200 MB/s DataTraveler 80 M omogoča hitro in priročno shranjevanje ter prenos datotek. Kompakten, premikajoč pokrovček ima zanko za ključe, zaradi česar je idealen za shranjevanje na poti.
Podatki proizvajalca:
Kingston Technology International Ltd / Kingston Digital International Ltd
Stratus House, College and Business Technology Park
Blanchardstown Road North
Dublin 15, D15 PEC4
Irska
productsafety@kingston.ie
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | DT80M/64GB |
| EAN koda | 740617330656 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Vmesnik: | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Hitrost prenosa podatkov | do 200 mb/s |
| Dimenzije: (SxVxG) | 54,18 x 21,81 x 11,60 mm |
| Garancija | 60 mesecev |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com