Več podobnih: Oprema za dom TFA
Več podobnih: Oprema za dom TFA
Radijsko vodena stenska ura TFA 60.3501 17.5 cm x 5.5 cm bele barve primerna za vlažne prostore
28,99 €
Cena brez DDV: 23,76 €
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Hiter kredit do 84 obrokov
za naročila nad 100,00 €
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Uro lahko pritrdite na steno popolnoma brez vrtanja ali pa jo postavite s pomočjo podstavka. Seveda jo lahko tudi obesite s pomočjo kavlja.
Tehnični podatki
- S priseski
- Barva ohišja: Bela
- Barva številčnice: Bela
- Dodatni tehnični podatki: S priseski
- Izvedba (ure): Radijska
- Mera, globina: 5.5 cm
- Merilno območje notranja temperatura: -20 do +60 °C
- Napajanje: 1 x Mignon baterija - prosimo, naročite posebej
- Premer, ø: 17.5 cm
- Prikaz (digitalen, mehanični, analogen): Analogni
- Tip ure (kategorizacija): Stenska ura
- Ure - značilnosti: Primerna za kopalnico/vlažne prostore
Tehnične podrobnosti
| Barva ohišja (podrobnosti) | bela |
| Barva številčnice | bela |
| Dodatni tehnični podatki | S priseski |
| Izvedba (ure) | radijska |
| Mera, globina | 5.5 cm |
| Merilno območje notranja temperatura | -20 , +60 °C |
| Napajanje | 1 x mignon baterija - prosimo, naročite posebej |
| Premer, ø | 17.5 cm |
| Prikaz (digitalen, mehanični, analogen) | analogni |
| Značilnosti ur | primerna za kopalnico/vlažne prostore |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Ure
Ocena
Vrsta
Prikaz časa
Radijsko vodena
Material
Podoben izdelek
20,39 €
Stenske
Analogno
Da
Plastika
Stenske
Analogno
Da
Plastika
Stenske
Analogno
Da
Plastika