UPS brezprekinitveno napajanje FUJITSU Smart UPS FJT1500I - APC Smart UPS SMT1500I, 1500 VA, 1000 W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: UPS napajanje Fujitsu
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: rdsmt1500i
S točkami zvestobe do popustov: 57 točk.
Tehnične podrobnonosti:
Proizvajalčeva koda: FJT1500I
Tip: Line-Interactive UPS
Proizvajalec: APC
Izhodna moč (VA): 1500VA
Izhodna moč (W): 1000W
Izhodna napetost: 230V
Izhodni priključki: 8x IEC 320 C13, 2x IEC Jumpers
Vhodna napetost: 230V
Vhodna frekvenca: 50/60Hz
Priključek: IEC-320 C14
Nadomestna baterija: RBC7
Tipična avtonomija pri 50% obremenitvi: 23,1 min (500W)
Tipična avtonomija pri 100% obremenitvi: 6,5 min (1000W)
Komunikacijski port: SmartSlot, USB
Dimenzije (VxŠxG): 219x171x439 mm
Vrsta vgradnje: Samostoječi-tower
Teža: 24,09kg
Garancija: 24 mesecev
Vsebina paketa: Smart UPS signalni RS-232 kabel, USB kabel, 2x IEC13/14 kabel
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: UPS napajanje
Ocena
Moč 1 (VA)
Moč 2 (W)
Ta izdelek
UPS APC Smart-UPS SMT1500RMI1U Line-Interactive 1500VA 1000W 1U rack
4,80 (5 ocen)
1401–1500 VA
901–1000 W
1401–1500 VA
901–1000 W
901–1000 W