CYBERPOWER Smart-UPS 2200VA PR2200ERT2U Rack/Tower LCD 220/230/240 UPS brezprekinitveno napajanje
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,84 (44 ocen)
Več podobnih: UPS napajanje Cyberpower
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 151144043
S točkami zvestobe do popustov: 95 točk.
Cyberpower Smart-UPS 2200VA PR2200ERT2U – zanesljiva zaščita napajanja za zahtevna okolja
  • Izjemna moč nad 2000 VA za večje sisteme in strežnike
  • Možnost uporabe v rack ali tower postavitvah
  • Pregleden LCD prikazovalnik za enostavno upravljanje
  • Stabilno in varno delovanje ob nihanjih električne energije
CYBERPOWER Smart-UPS PR2200ERT2U Line-Interactive 2200W UPS brezprekinitveno napajanje omogoča nadomestek energije za domača kina, multimedijske naprave, IT opremo, računalnike, delovne postaje, NAS/Naprave za shranjevanje, telecom naprave, podatkovne naprave in nadzorne sisteme.
-AVR funkcija za stabilno Pure Sine Wave oddajno kvaliteto energije
-Line-interactive UPS Topografija
-zamenjava baterije brez orodij
-zaščita pred preobremenitvijo
-LCD Status zaslon
-Tehnologija zmanjšanja porabe energije
-USB vrata
-nagrade: ENERGY STAR, GreenPower UPS
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva koda PR2200ERT2U
EAN koda 4712856277586
Tip: Line-interactive UPS
Proizvajalec CYBERPOWER
Izhodna moč (VA): 2200 VA
Izhodna moč W 2200 W
Izhodna napetost 220 ± 5%, 230 ± 5%, 240 ± 5%
Izhodni priključki 6X IEC C13, 2x IEC C19
Vhodna napetost 159 - 288 Vac
Vhodna frekvenca 50 / 60 ± 3
Tip baterije Sealed Lead-acid
Nadomestna baterija RBP0129
Tipična avtonomija pri 50% obremenitvi 11,4
Tipična avtonomija pri 100% obremenitvi 3
Komunikacijski port usb
Vrsta vgradnje: Vgradni + samostoječi
Teža 25,7 kg
Garancija 24 mesecev
Vsebina paketa: Rack Mounting nosilne letve, EPO kabel, serijski kabel, USB kabel
Temperaturno območje: delovanje: 0 - 40 °C; shranjevanje: -15 - 45 °C
Vlažnost: delovanje in shranjevanje: 0 - 95 % (brez kondenza)
Dimenzije embalaže: 560 x 275 x 530 mm
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali lahko ta UPS podpira več strežnikov hkrati?
Katera je razlika med rack in tower montažo in ali jo lahko prilagodim?
Kako dolgo bo UPS zagotavljal napajanje v primeru izpada?
Ali je mogoče spremljati stanje UPS-a na daljavo?
Je UPS primeren za občutljive elektronske naprave ali gaming opremo?
Opis posodobljen: december 2025
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,84 na podlagi 44 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: UPS napajanje
Ocena
Moč 1 (VA)
Moč 2 (W)
Ta izdelek
UPS SOCOMEC Netys RT 3000VA, 3000W, Rack/tower, On-line, sinusni izhodni signal, USB, LCD
4,80 (5 ocen)
Nad 2000 VA
Nad 2000 W
Nad 2000 VA
Nad 2000 W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
Nad 2000 W
Nad 2000 W