Eberle 527815455504 UTE 4100-R-RAL9010-G-55 sobni termostat podometna Ohladite toploto 1 kos
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Klime, hlajenje in ogrevanje Eberle
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 153192690
S točkami zvestobe do popustov: 11 točk.
Eberle UTE 4100-R-RAL9010-G-55 – enostavno uravnavanje sobne temperature
  • Preprosta vgradnja pod omet za neviden videz
  • Natančno upravljanje temperature prostora
  • Primeren za vsak življenjski ali delovni prostor
  • Zanesljiva rešitev za boljši občutek doma
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Prilagodljivi - nastavljivi časovni programi
  • Energijsko učinkovit - optimalna funkcija zagona
  • Transparenten prikaz porabe energije
  • Vsestranski - uporaba za ogrevanje/hlajenje
  • Digitalni - optimalno berljiv zaslon z osvetlitvijo ozadja
    Značilnosti:
    Nazivna napetost: AC 230V
  • Bela osvetlitev ozadja
  • Enovrstični prikaz besedila za poenostavljeno delovanje
  • Osvetlitev ozadja (izklopljena, neprekinjena, samo po pritisku na gumb)
  • Enostavno preklapljanje med 2 temperaturama (npr. udobje in znižana temperatura)
  • ECO vhod za aktiviranje prosto nastavljive temperature, npr. B. za nočno znižanje
  • Lahko se programira tudi z odstranjeno nadzorno ploščo
  • Funkcija izklopa, pritisnite gumb Meni za 10 sekund
  • Kratkoročni časovnik (party) za spreminjanje temperature po urah
  • Zaščita pred zmrzovanjem
  • Območje nastavitve temperature je lahko omejeno
  • Prikaz temperature, prilagodljiv lokalnim razmeram
  • Nepooblaščeno varovanje
  • Uporabniški jeziki nastavljivi
  • Način krmiljenja PWM ali 2-točkovni
  • Prilagoditev ventilom, ki se odprejo, ko so brez napetosti
  • Nastavljivo ogrevanje ali hlajenje
  • Zaščita ventila (za različico R)
    Tehnične podrobnosti
    Barva proizvajalca bela (svetleča)
    Barvna koda RAL (podobno) 9010
    Daljinski senzor da (po izbiri)
    Delovanje (mehansko/elektronsko) elektronsko
    Delovna napetost 230 V
    Funkcija zaščite pred zamrznitvijo da
    Izvedba (splošno) Ohladite toploto
    Mera, višina 55 mm
    Mera, širina 55 mm
    Napajanje (LOV) električni pogon
    Nastavitev temeperature (max.) 30 °C
    Natavitev temperature (min.) 5 °C
    Način montaže podometna
    Nočno znižanje da
    Obremenljivost kontakta 10 A
    Prikaz da
    Primerno za (termostati) talno ogrevanje, ogrevalne naprave, klimatske naprave
    Vrsta kontakta 1 zapiralo
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je ta termostat primeren za vse vrste ogrevalnih sistemov?
    Kako poteka nastavitev urnika na termostatu?
    Ali lahko termostat samodejno preklaplja med načinom gretja in hlajenja?
    Kaj pomeni, da je termostat podometni?
    Kako naj čistim ali vzdržujem ta termostat?
    Opis posodobljen: december 2025
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    EBERLE Controls GmbH Klingenhofstraße 71 90411 Nürnberg Germany
    https://eberle.de/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    5,00 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.