Televizor VOX, 139 cm (55), 4K UHD 3840x2160, 55VDU683B, Smart VIDAA TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,93 (15 ocen)
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 157117599
S točkami zvestobe do popustov: 34 točk.
Ostale karakteristike:
- DLED / Frameless
- 4K UHD (3840 x 2160)
- VIDAA OS
- frekvenca osveževanje: 60Hz
- kontrastno razmerje: 1200:1
- moč vgrajenih zvočnikov: 2x10 W
- Dolby Digital: da
- Dolby Digital AC-3: da
- HDMI: 2.0 x 3
- USB: 2.0 x 2
- HDMI: da
- CI + / PCMCIA: da
- Ethernet (RJ-45): da
- HDR10
- Vesa za stensko montažo: 200 x 200 mm
- "VIDAA store, YouTube, Netflix, Prime video, EON,Disney+, EON, Deezer, Plex
Web browser"
- garancija: 3 leta
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
PANTEH D.O.O. Radnička 11 22310 Simanovci – Serbia
callcentar@voxelectronics.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,93 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Hisense 55A7Q QLED, 140 cm (55"), 4K Ultra HD 3840x2160, 60 Hz, VIDAA Smart TV, Dolby vision
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Da
VIDAA
Ne
Ne
Da
40 W
2.1
eARC
400x200
E
2 leti
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
VIDAA
/
30 W
2.1
eARC
400x200
E
2 leti
140 cm (55")
60 Hz
/
Ni podatka
109 cm (43")
Direct LED
60 Hz
30 W