Televizor VOX 75DSW400U 189 cm (75) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Moderen TV sprejemnik diagonale kar 189 cm, z obilico zabavnih in uporabnih aplikacij ter izvrstno sliko ločljivosti 4K UHD ter izboljšavo slike HDR 10 in čistim zvokom 2×12 RMS. Skupaj z odlično ceno in kar 3-letno garancijo predstavlja VOX 75DSW400U izjemen nakup !
SMART TV
In vse to v visoki ločljivosti in s še kakovostnešjim zvokom. Bodite pametni, tako vi, kot Vaš TV.
.png)
REVOLUCIJA LOČLJIVOSTI
.png)
UŽIVANJE NA GUMB
Tehnične značilnosti:
ZASLON
- diagonala zaslona: 189 cm (75")
- ločljivost: 3840 x 2160 (4K UHD)
- vidni kot: 178°/178°
- "Ultra" tanek rob: da
- indeks kakovosti slike: 1500 CMP
- Smart TV z vgrajenim WIFI
- prednaložena NETFLIX aplikacija
- izboljšava slike HDR 10
- Dolby Digital Plus (DD +)
- H.265 HEVC
PRIKLOP
- HDMI: 3x
- USB: 2x (predvaja video, glasbo in slike)
- VGA: 1x
- AV vhod/izhod:1x
- CI+ : 1x
- LAN: 1x
- optični izhod:1x
- izhod za slušalke:1x
- vrsta tunerja: DVB-T2/C/S2
ZVOK
- zvočniki: stereo sistem 2×12W RMS