Televizor VOX 32DSA311P 81 cm (32) HD TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pa104649
S točkami zvestobe do popustov: 11 točk.
KO MANJ POSTANE VEČ
USTAVITE ČAS
DBX-TV
Tehnične značilnosti:
ZASLON
  • diagonala zaslona: 81 cm (32")
  • vrsta zalona: Direct LED slim
  • ločljivost: 1366 x 768 (HD Ready)
PRIKLOP
  • HDMI: 2x
  • USB: 2x (predvaja multimedio)
  • AV vhod: 1x
  • CI+ : 1x
  • COAX izhod: 1x
  • Mini YPbPr vhod: 1x
  • izhod za slušalke
SLIKA
  • Indeks kakovosti slike: 200 CMP
  • Vrsta sprejemnika: DVB-T2/C/S2
ZVOK
  • Zvočniki: 2 × 6 W RMS
  • Šest načinov zvoka: glasba, film, govor, klasika, standardno, uporabnik
  • Digitalno filtriranje zvoka
OSTALO
  • Način varčevanja z energijo
  • PVR: da
  • HEVC H.265
  • VESA standard: 100×100
  • Hotel mode: da
  • dimenzije s stojalom:732.2 x 211.5 x 476.8
  • dimenzije brez stojala: 732 x 86.3 x 434
  • barva: črna
GARANCIJA
  • 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.