Televizor VOX 32ADS553B 81cm (32) Smart WiFi Android TV
star_rate star_half star_outline star_outline star_outline
1,88 (8 ocen)
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pa104497
S točkami zvestobe do popustov: 16 točk.
Wifi vgrajen - Pametnejši od najpametnejših
Android - Zazrt v prihodnost
H.265 HEVC - ko manj postane več
Tehnične podrobnosti:
ZASLON
  • diagonala zaslona: 81 cm (32")
  • SMART TV z vgrajenim WIFI
  • operacijski sistem ANDROID 7.1
  • vrsta zalona: Direct LED Slim
  • ločljivost: 1366 × 768 (HD Ready)
  • osveževanje zaslona: 60 Hz
  • trojni tuner: DVB-T2/C/S2
  • HEVC H.265
PRIKLOP
  • HDMI: 3x
  • USB: 2x (predvaja video, glasbo in slike)
  • CI+ : 1x
  • VGA: 1x
  • LAN: 1x
  • AV vhod: 1x
  • SPDIF izhod: 1x
  • izhod za slušalke: 1x
ZVOK
  • Moč zvočnikov: 8W + 8W RMS
  • Šest načinov zvoka: glasba, film, govor, klasika, standardno, uporabnik
  • Digitalno filtriranje zvoka
OSTALO
  • Teletekst: 1000 strani
  • Način varčevanja z energijo
  • možnost snemanja na USB ali HDD
  • Hotel mode: da
  • energijski razred: A +
  • VESA standard: 100×100
GARANCIJA
  • 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
star_rate star_half star_border star_border star_border
1,88 na podlagi 8 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.