Televizor VOX 32ADS553B 81cm (32) Smart WiFi Android TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Wifi vgrajen - Pametnejši od najpametnejših
.png)
Android - Zazrt v prihodnost
.png)
H.265 HEVC - ko manj postane več
Tehnične podrobnosti:
ZASLON
- diagonala zaslona: 81 cm (32")
- SMART TV z vgrajenim WIFI
- operacijski sistem ANDROID 7.1
- vrsta zalona: Direct LED Slim
- ločljivost: 1366 × 768 (HD Ready)
- osveževanje zaslona: 60 Hz
- trojni tuner: DVB-T2/C/S2
- HEVC H.265
PRIKLOP
- HDMI: 3x
- USB: 2x (predvaja video, glasbo in slike)
- CI+ : 1x
- VGA: 1x
- LAN: 1x
- AV vhod: 1x
- SPDIF izhod: 1x
- izhod za slušalke: 1x
ZVOK
- Moč zvočnikov: 8W + 8W RMS