Televizor VOX 50DSW552V 127 cm (50) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pa106824
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
Televizor 50DSW552V se ponaša s 127 cm (50") velikim zaslonom v izjemni ločljivosti 4K UHD (3840 × 2160). S tehnologijo PVR omogoča snemanje oddaj na USB medij, odlično zvočno izkušnjo pa bosta zagotovila vgrajena zvočnika z zmogljivostjo po 10 W
VOX electronics 50DSW552V
Tehnične podrobnosti
  • Diagonala zaslona  127 cm (50")
  •  Ločljivost  4K (3840 × 2160)
  •  Tip zaslona  Direct LED ultra slim
  •  Vrsta tunerja  DVB-T2/C/S2
  •  Smart TV  da
  •  Vgrajen Wi-Fi  da
  •  Aplikacije in storitve  YouTube, Netflix, Amazon Prime Video…
  •  Ostalo  HDR, H.265 HEVC, PVR, hotelski način, način varčevanja z energijo
  •  Zvočniki  2 × 10 W RMS, stereo
  •  CI+ (Common Interface)  da
  •  Priključki  HDMI (2×), USB, AV vhod, VGA, LAN, CI+, optični izhod, izhod za slušalke
  •  VESA  200 × 200 mm
  •  Dimenzije s stojalom (Š x D x V)  1130 × 250 × 725 mm
  •  Dimenzije brez stojala (Š x D x V)  1130 × 56/81 × 656 mm
  • Garancija: 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.