Televizor Thomson 65QG7C14 QLED Pro 164cm (65), 4K UHD, Google TV, 144Hz
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Thomson 65QG7C14 QLED Pro – vrhunska kinematografska izkušnja v tvoji dnevni sobi
Uživaj v briljantni 4K kakovosti slike na velikem 165 cm QLED zaslonu in izjemni gladkosti s 144 Hz osveževanjem.- QLED Pro tehnologija za žive in pristne barve
- Impresivna diagonala 165 cm (65") za popolno doživetje filma ali igre
- 4K UHD ločljivost za osupljivo ostrino in detajle
- Google TV: enostaven in personaliziran dostop do priljubljenih vsebin
- 144 Hz frekvenca za izjemno gladke slike pri hitrih prizorih
Thomson Google TV 65" QLED Pro
Doživite tekoče slike in visoko odzivnost v bogati kakovosti 4K UHD s Thomson Google TV 65" QLED Pro.
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=vYnxzLCAu4k
- Hitrost osveževanja 144 Hz zagotavlja gladke in odzivne slike, idealne za vsebine, kot so filmi, šport in igre.
- Zaslon QLED prikazuje uravnoteženo svetlost, osupljive kontraste in razširjen barvni razpon.
- Dolby Vision prilagaja svetlost v vsakem prizoru in omogoča natančno reprodukcijo slike.
- Dolby Atmos ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
- Google TV poenostavlja vašo izkušnjo s pametnimi funkcijami, ter Google Assistant in Chromecast.
- Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
Hitrost osveževanja 144 Hz
Hitrost osveževanja 144 Hz zagotavlja izjemno gladko gibanje in ostre slike, kot nalašč za igranje iger in hitre akcijske prizore ter filme. Z znatno zmanjšano zameglitvijo gibanja in izboljšano odzivnostjo nadgrajuje vašo izkušnjo gledanja televizije in igranja na velikem zaslonu.
Izberite svojo velikost
QLED tehnologija
Dolby Atmos
4K UHD + Dolby Vision
Centralno vrtljivo stojalo
Google TV
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
- TV sprejemnik THOMSON 65QG7C14
- pametni daljinski upravljalnik
- kabel za napajanje
- navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
- Slika / zaslon:
- Diagonala zaslona: 65“ / 164 cm
- Ločljivost zaslona: 4K Ultra HD (3840 x 2160 px)
- Tehnologija zaslona: QLED Pro
- QLED: DA
- Frekvenca osveževanja: 144 Hz
- Dolby Vision: DA
- HDR 10: DA
- Barvna globina: 10 bit (1 milijarda odtenkov)
- Kakovost panela: A+
- Dinamično zmanjšanje šuma: DA
- Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
- Vidni kot: 178°
- CPE: CA75 (1.3 GHz) + CA55 (1.15 GHz)
- Zvok / avdio:
- AV Stereo: DA
- Dolby Atmos: DA
- Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
- Avdio izhodna moč: 24 W (2 x 12 W)
- Izenačevalnik / Balance: DA
- Pametne funkcije:
- Operacijski sistem: Google TV
- Google Assistant: DA
- Glasovno upravljanje: DA
- Chromecast: DA (vgrajen)
- Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
- Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
- Medijski predvajalnik: DA
- HbbTV: DA
- Povezljivost:
- Wi-Fi: DA
- Bluetooth: DA
- HDMI vhodi: 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0
- HDMI eARC: DA
- HDMI CEC: DA
- USB 2.0 vhodi: 2
- USB 3.0 vhodi: 1
- AV IN vhod: DA
- Vhod za slušalke: DA
- Ethernet RJ-45: DA
- CI+: DA
- Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
- Video kodiranje: HEVC/H.265
- S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
- Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
- Unicable I / Unicable II: DA
- Splošni podatki:
- Energijski razred (SDR): F
- Poraba energije (SDR): 101 kWh/1000h
- Energijski razred (HDR): F
- Poraba energije (SDR): 102 kWh/1000h
- VESA standard: 200 x 200
- Stojalo / nogice: centralno vrtljivo stojalo
- Vrtljivost stojala: 30° levo / 30° desno
- Barva: črna
- Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 1446 x 79 x 834 mm
- Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 1446 x 281 x 869 mm
- Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 1610 x 160 x 930 mm
- Teža: 19,5 kg
- Teža z embalažo: 24,5 kg
- Sestavljeno na: Madžarska
- EAN: 9120106662405
- Garancija: 36 mesecev
Tehnična dokumentacija
- Uradna spletna stran:
https://tv.mythomson.com/en/Support/Manuals-and-Software/#nav-smart-tv - Informacijski list izdelka:
https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1733031.pdf
Pogled uporabnika
Televizor Thomson 65QG7C14 je top izbira za vse, ki si želijo res pravi kino vibe doma. Najbolj navduši tiste, ki uživajo v visokokakovostnih filmih, serijah ali norih gaming seansah — QLED Pro zaslon in 144Hz osveževanje resno dvigneta sliko na next level. Uporabljajo ga tako družine, ki si želijo prostorna filmska večera v dnevni sobi, kot tudi gamerji in športni navdušenci, ker so barve, kontrasti in hitrost prikaza brutalni.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Kdo najbolje izkoristi Thomson QLED Pro televizor?
Ljubitelji filmov, športnih prenosov in tudi resni gamerji, saj 144Hz osveževanje poskrbi za ekstra gladko sliko, QLED tehnologija pa prikaže izjemne barve pri vseh vsebinah.
Ali je ta televizor primeren za gaming?
Seveda, s 144Hz osveževanjem je Thomson 65QG7C14 odličen za gaming, še posebej za igralce, ki želijo hitro odzivnost in najmanj zamegljene slike pri akciji. Več o tem najdeš v našem vodniku za gaming televizorje.
Kaj omogoča integrirani Google TV na tem modelu?
Kako velik je 65-palčni zaslon v praksi?
Diagonala 165 cm (65") zagotavlja izjemno kino občutek, idealno za večje dnevne sobe ali skupne prostore, kjer lahko naenkrat uživa več ljudi brez kompromisov pri vidljivosti ali detajlih.
Kako se QLED tehnologija razlikuje od klasičnega LED?
Opis posodobljen: oktober 2025
Navodila za Televizor Thomson 65QG7C14 QLED Pro 164cm (65), 4K UHD, Google TV, 144Hz