star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,93 (15 ocen)
Več podobnih: Televizorji Thomson
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 52562501234265
S točkami zvestobe do popustov: 17 točk.
Thomson Google TV 32
Thomson Google TV 32" HD
Poživite družinski čas z inovativnim TV sprejemnikom Thomson Google TV 32" HD.
  • Hitrost osveževanja 60 Hz zagotavlja gladke in odzivne slike, idealne za vsebine, kot so filmi, šport in igre.
  • Ločljivost HD lahko zajame vse podrobnosti in poskrbi, da se potopite v kristalno čiste slike.
  • Dolby Audio ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
  • Google TV poenostavlja vašo izkušnjo s pametnimi funkcijami, ter Google Assistant in Chromecast.
  • Eleganten Frameless videz brez okvirja omogoča popolno osredotočenost na ogled vsebin.
  • Inovativne nogice z 2 načinoma postavitve za večjo prilagodljivost in prileganje v vse prostore.
  • Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
DOLBY AUDIO
DOLBY AUDIO
2 položaja stojala
2 položaja stojala
THOMSON 24" in 32" televizorji ponujajo dve možnosti sestave. Zmanjšajte razdaljo med stopali s 60 na 30 cm, da se prilega vsem prostorom.
Dizajn brez okvirja
Dizajn brez okvirja
Premium črna ali čista bela?
Premium črna ali čista bela?
Google TV
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametni daljinski upravljalnik
Pametne funkcije za pametni dom!
  • Neprekinjeno pretakanje – kličite in pošiljajte sporočila brez prekinitve predvajanja.
Hotelski način HOTEL MODE
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
  • TV sprejemnik THOMSON 32HG2S14
  • kabel za napajanje
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Slika / zaslon:
    • Diagonala zaslona: 32“ / 81 cm
    • Ločljivost zaslona: HD (1366 x 768 px)
    • Tehnologija zaslona: Direct LED
    • Frekvenca osveževanja: 60 Hz
    • Barvna globina: 8 bit (16 milijonov odtenkov)
    • Kakovost panela: A+
    • Dinamično zmanjšanje šuma: DA
    • Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
    • Vidni kot: 178°
    • CPE: 4x Arm Cortex-A55 (1.45 GHz)
  • Zvok / avdio:
    • AV Stereo: DA
    • Dolby Audio: DA
    • Dolby Digital 5.1: DA
    • Dolby Digital 2.0: DA
    • Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
    • Avdio izhodna moč: 16 W (2 x 8 W)
    • Izenačevalnik / Balance: DA
  • Pametne funkcije:
    • Operacijski sistem: Google TV
    • Google Assistant: DA
    • Glasovno upravljanje: DA
    • Chromecast: DA (vgrajen)
    • Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
    • Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
    • Medijski predvajalnik: DA
    • HbbTV: DA
  • Povezljivost:
    • Wi-Fi: DA
    • Bluetooth: DA
    • HDMI vhodi: 3x HDMI 1.4
    • HDMI eARC: DA
    • HDMI CEC: DA
    • USB 2.0 vhodi: 2
    • AV IN vhod: DA
    • Vhod za slušalke: DA
    • Ethernet RJ-45: DA
    • CI+: DA
    • Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
    • Video kodiranje: HEVC/H.265
    • S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
    • Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
    • Unicable I / Unicable II: DA
  • Splošni podatki:
    • Energijski razred (SDR): E
    • Poraba energije (SDR): 26 kWh/1000h
    • VESA standard: 100 x 100
    • Stojalo / nogice: stranske nogice (2 različni namestitvi)
    • Barva: črna (Premium Black)
    • Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 719 x 82 x 423 mm
    • Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 719 x 151 x 456 mm
    • Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 815 x 120 x 513 mm
    • Teža: 3,35 kg
    • Teža z embalažo: 4,5 kg
    • Sestavljeno na: Madžarska
    • EAN: 9120106662153
    • Garancija: 36 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,93 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.