THOMSON 32FG2S15C LED TV sprejemnik, 81cm (32), Full HD, Google TV, 220+12V napajanje, WiFi, Bluetooth, Dolby Audio, Google Assistant, Chromecast, HOTEL Mode, Frameless oblika, pametni daljinec
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Thomson 32FG2S15C LED TV – pameten in priročen Full HD zaslon za vsak prostor
- Kompaktna velikost za omejene prostore
- Full HD ločljivost za jasno sliko
- Vgrajen WiFi, Bluetooth in Chromecast
- Enostavno upravljanje z Google Assistantom
- Frameless dizajn za sodoben videz
Thomson Google TV 32" LED
Poživite družinski čas z inovativnim TV sprejemnikom Thomson Google TV 32" FULL HD.
- Priložen 12V adapter, ki omogoča napajanje v prikolici, avtodomu ali mobilni hišici in ponuja zabavo na poti.
- Hitrost osveževanja 60 Hz zagotavlja gladke in odzivne slike, idealne za vsebine, kot so filmi, šport in igre.
- LED Zaslon prikazuje uravnoteženo svetlost, osupljive kontraste in razširjen barvni razpon.
- Dolby Audio ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
- Google TV poenostavlja vašo izkušnjo s pametnimi funkcijami, ter Google Assistant in Chromecast.
- Eleganten Frameless videz brez okvirja omogoča popolno osredotočenost na ogled vsebin.
- Inovativne nogice z 2 načinoma postavitve za večjo prilagodljivost in prileganje v vse prostore.
- Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
220 + 12V napajanje - Pustolovščina čaka!
THOMSON kamping televizorji z 12V adapterjem so idealni za kampiranje v prikolici, avtodomu ali mobilni hišici in ponujajo pametno zabavo na poti. Vzemite svojo najljubšo zabavno oddajo s seboj na počitnice!
LED tehnologija
DOLBY AUDIO
2 položaja stojala
THOMSON 24" in 32" televizorji ponujajo dve možnosti sestave. Zmanjšajte razdaljo med nogicami, da se bo TV prilegal vsem prostorom.
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametne funkcije za pametni dom!
- Neprekinjeno pretakanje – kličite in pošiljajte sporočila brez prekinitve predvajanja.
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
- TV sprejemnik THOMSON 32FG2S15C
- kabel za napajanje
- 12V adapter za napajanje
- navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
- Slika / zaslon:
- Diagonala zaslona: 32“ / 81 cm
- Ločljivost zaslona: Full HD (1920 x 1080 px)
- Tehnologija zaslona: LED
- Frekvenca osveževanja: 60 Hz
- HDR10: DA
- Barvna globina: 8 bit (16 milijonov odtenkov)
- Dinamično zmanjšanje šuma: DA
- Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
- Vidni kot: 178°
- CPE: 4x Arm CA55 (1.45 GHz) + 1x TEE 1.45GHz
- Zvok / avdio:
- AV Stereo: DA
- Dolby Audio: DA
- Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
- Avdio izhodna moč: 16 W (2 x 8 W)
- Izenačevalnik / Balance: DA
- Pametne funkcije:
- Operacijski sistem: Google TV
- Google Assistant: DA
- Glasovno upravljanje: DA
- Chromecast: DA (vgrajen)
- Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
- Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
- Medijski predvajalnik: DA
- HbbTV: DA
- Povezljivost:
- Wi-Fi: DA (2.4GHz + 5GHz)
- Bluetooth: DA
- HDMI vhodi: 3x HDMI 1.4
- HDMI eARC: DA
- HDMI CEC: DA
- USB 2.0 vhodi: 2
- AV IN vhod: DA
- Ethernet RJ-45: DA
- CI+: DA
- Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
- Video kodiranje: HEVC/H.265
- S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
- Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
- Unicable I / Unicable II: DA
- Splošni podatki:
- Energijski razred (SDR): E
- Poraba energije (SDR): 26 kWh/1000h
- Energijski razred (HDR): F
- Poraba energije (HDR): 28 kWh/1000h
- VESA standard: 100 x 100
- Stojalo / nogice: stranske nogice (2 različni namestitvi)
- Barva: črna
- Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 720 x 82 x 423 mm
- Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 720 x 151 x 456 mm
- Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 795 x 115 x 491 mm
- Teža: 3,5 kg
- Teža z embalažo: 4,5 kg
- Sestavljeno na: Madžarska
- EAN: 9120106663365
- Garancija: 36 mesecev
Tehnična dokumentacija
- Uradna spletna stran:
https://tv.mythomson.com/products/google-tv-32-fhd-12v - Navodila za uporabo in programska oprema:
https://tv.mythomson.com/en/Support/Manuals-and-Software/#nav-smart-tv - Informacijski list izdelka:
https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2242219.pdf
Pogled uporabnika
THOMSON 32FG2S15C je TV sprejemnik, ki se pogosto znajde v dnevnih sobah, mladinskih sobah, vikendih ali celo avtodomih, saj ga poleg klasičnega 220V napajanja omogoča tudi 12V priklop, kar je super za vse, ki živijo ali potujejo malo drugače. Mnogi mladi pari ali posamezniki cenijo Full HD ločljivost in Google TV izkušnjo, ki poenostavi iskanje priljubljenih vsebin – bodisi filmov, serij ali YT videov, vse v sodobnem brezokvirnem dizajnu.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta Thomson TV sprejemnik primeren tudi za uporabo v avtodomu ali prikolici?
Da, model 32FG2S15C podpira 12V napajanje, zato ga zlahka uporabljate na poti v avtodomu ali počitniški prikolici.