Televizor Thomson 24HG2S15CW LED, 24, HD, Google TV, WiFi, 12V adapter, bel
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Thomson 24HG2S15CW LED – kompakten TV z Google TV za vsak prostor
- Kompaktna velikost za spalnico, kuhinjo ali študentsko sobo
- Google TV omogoča dostop do priljubljenih aplikacij
- WiFi povezava za hitro uporabo pretočnih vsebin
- Energijsko varčen z možnostjo napajanja na 12V
- Preprosto upravljanje, primerno za vse generacije
Thomson Google TV 24" LED
Poživite družinski čas z inovativnim TV sprejemnikom Thomson Google TV 24" LED.
- Priložen 12V adapter, ki omogoča napajanje v prikolici, avtodomu ali mobilni hišici in ponuja zabavo na poti.
- Hitrost osveževanja 60 Hz zagotavlja gladke in odzivne slike, idealne za vsebine, kot so filmi, šport in igre.
- Zaslon LED prikazuje uravnoteženo svetlost, osupljive kontraste in razširjen barvni razpon.
- Ločljivost HD lahko zajame vse podrobnosti in poskrbi, da se potopite v kristalno čiste slike.
- Dolby Audio ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
- Google TV poenostavlja vašo izkušnjo s pametnimi funkcijami, ter Google Assistant in Chromecast.
- Eleganten Frameless videz brez okvirja omogoča popolno osredotočenost na ogled vsebin.
- Inovativne nogice z 2 načinoma postavitve za večjo prilagodljivost in prileganje v vse prostore.
- Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
220 + 12V napajanje - Pustolovščina čaka!
THOMSON kamping televizorji z 12V adapterjem so idealni za kampiranje v prikolici, avtodomu ali mobilni hišici in ponujajo pametno zabavo na poti. Vzemite svojo najljubšo zabavno oddajo s seboj na počitnice!
DOLBY AUDIO
2 položaja stojala
THOMSON 24" in 32" televizorji ponujajo dve možnosti sestave. Zmanjšajte razdaljo med nogica, da se bo TV prilegal vsem prostorom.
Dizajn brez okvirja
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametne funkcije za pametni dom!
- Neprekinjeno pretakanje – kličite in pošiljajte sporočila brez prekinitve predvajanja.
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
- TV sprejemnik THOMSON 24HG2S15CW
- kabel za napajanje
- 12V adapter za napajanje
- navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
- Slika / zaslon:
- Diagonala zaslona: 24“ / 61 cm
- Ločljivost zaslona: HD (1366 x 768 px)
- Tehnologija zaslona: LED
- Frekvenca osveževanja: 60 Hz
- HDR10: DA
- Barvna globina: 8 bit (16 milijonov odtenkov)
- Dinamično zmanjšanje šuma: DA
- Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
- Vidni kot: 178°
- CPE: 4x Arm CA55 (1.45 GHz) + 1x TEE 1.45GHz
- Zvok / avdio:
- AV Stereo: DA
- Dolby Audio: DA
- Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
- Avdio izhodna moč: 6 W (2 x 3 W)
- Izenačevalnik / Balance: DA
- Pametne funkcije:
- Operacijski sistem: Google TV
- Google Assistant: DA
- Glasovno upravljanje: DA
- Chromecast: DA (vgrajen)
- Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
- Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
- Medijski predvajalnik: DA
- HbbTV: DA
- Povezljivost:
- Wi-Fi: DA (2.4GHz + 5GHz)
- Bluetooth: DA
- HDMI vhodi: 3x HDMI 1.4
- HDMI eARC: DA
- HDMI CEC: DA
- USB 2.0 vhodi: 2
- AV IN vhod: DA
- Ethernet RJ-45: DA
- CI+: DA
- Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
- Video kodiranje: HEVC/H.265
- S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
- Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
- Unicable I / Unicable II: DA
- Splošni podatki:
- Energijski razred (SDR): E
- Poraba energije (SDR): 17 kWh/1000h
- Energijski razred (HDR): F
- Poraba energije (HDR): 21 kWh/1000h
- VESA standard: 100 x 100
- Stojalo / nogice: stranske nogice (2 različni namestitvi)
- Barva: bela
- Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 535 x 75 x 318 mm
- Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 535 x 151 x 353 mm
- Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 604 x 105 x 385 mm
- Teža: 2,4 kg
- Teža z embalažo: 3,5 kg
- Sestavljeno na: Madžarska
- EAN: 9120106663334
- Garancija: 36 mesecev
Tehnična dokumentacija
- Navodila za uporabo in programska oprema:
https://tv.mythomson.com/en/Support/Manuals-and-Software/#nav-smart-tv - Informacijski list izdelka:
https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2242213.pdf
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ta televizor primeren za delovanje na 12V napajanje v avtodomu ali na čolnu?
Da, ta model podpira tudi 12V napajanje, zato je odlična izbira za uporabo v avtodomu, prikolici ali na čolnu, kjer ni vedno na voljo klasične električne vtičnice.
Kako poteka povezava s pametnim telefonom ali drugimi pametnimi napravami?
Kaj pomeni, da ima televizor Google TV?
Ali je slika dovolj kakovostna za vsakodnevno gledanje športnih prenosov?
Za katero velikost sobe ali prostor je televizor najbolj optimalen?
Z diagonalo 61 cm (24") je ta televizor zasnovan posebej za manjše dnevne sobe, kuhinje, otroške sobe, vikende ali kampiranje, kjer velikost prostora zahteva kompakten TV brez kompromisov pri funkcionalnosti.
Opis posodobljen: februar 2026
Navodila za Televizor Thomson 24HG2S15CW LED, 24, HD, Google TV, WiFi, 12V adapter, bel