Tesla TV 65E610BUS, 65 TV LED, Frameless DLED
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: spnx6gjno9h5g
S točkami zvestobe do popustov: 77 točk.
Tesla TV 65E610BUS, 65" TV LED, Frameless DLED UHD, Android
Tehnične podrobnosti
Diagonala 65" (165cm)
Zaslon D-LED
Oblika zaslona Ravni
Ločljivost 3840 x 2160
Smart Da
WiFi Da
Vrsta sprejemnika DVB-T/T2/C/S/S2
VGA Ne
CI reža Da
HDMI 3
USB 2.0 2
Kompozitni vhod Da
SCART Ne
Komponentni vhod Ne
LAN Da
Barva Črna
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
HDMI
HDMI ARC
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Google TV
Ne
Ne
Da
24 W
2.0
ARC
300x300
E
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
60 Hz
Google TV
/
20 W
2.1
/
300x300
E
Podoben izdelek
LED Haier H65K85FUX 36200110
165 cm (65")
60 Hz
2.1
165 cm (65")
60 Hz
Titan OS
20 W