Tesla TV 58E610BUS, 58 TV LED, Frameless DLED, spngzdnat38ik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tesla TV 58E610BUS, 58" TV LED, Frameless DLED, UHD, Android
Tehnične podrobnosti
| Diagonala | 58" (147cm) |
| Zaslon | D-LED |
| Oblika zaslona | Ravni |
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Smart | Da |
| WiFi | Da |
| Vrsta sprejemnika | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| VGA | Ne |
| CI reža | Da |
| HDMI | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| Kompozitni vhod | Da |
| SCART | Ne |
| Komponentni vhod | Ne |
| LAN | Da |
| Barva | Črna |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
HDMI
HDMI ARC
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Ta izdelek
Televizor THOMSON 27UE7M45 GO Plus Pro TV sprejemnik, 69cm (27"), 4K UHD, Android, 9000 mAh baterija, WiFi, Bluetooth, nastavljiv kot / naklon / višina, bel
/
LED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Android
Ne
Ne
Da
/
2.0
F
Podoben izdelek
LED
4K (3840p)
60 Hz
Android
2.0
F
60 Hz