Televizor Tesla TV 50E635SUS, 50, UHD, Android
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (34 ocen)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 56bkg6fh6v53
S točkami zvestobe do popustov: 36 točk.
Tesla TV 50E635SUS – 4K izkušnja v prestižnem slogu za vsak prostor
  • 4K UHD ločljivost za osupljivo jasnost in barve
  • 127 cm Direct LED zaslon za izjemen kontrast
  • Android TV – hiter dostop do najljubših aplikacij in vsebin
  • Elegantna zasnova, ki se prilega vsakemu ambientu
Visoka ločljivost, vsi potrebni priključki in pametne funkcije
Televiziski sprejemnik Tesla 50E635SUS oblikuje diagonala 127 cm (50"), 350 cd/m2 svetilnost in ločljivost 4K UHD. Vgrajena ima zmogljiva 12 W zvočnika ter vse potrebne priključke kot so HDMI, USB, Ethernet in Wi-Fi. Televizor deluje na operacijskemu sistemu Android 11 ter prinaša številne pametne funkcije. Uživajte v najljubših multimedijskih vsebinah prek aplikacij Netflix, Amazon Prime, YouTube in drugih.
Specifikacije:
Zaslon    Ločljivost: 4K (3840 × 2160)
Vrsta zaslona: 10 bit VA
Diagonala: 127 cm (50")
Frekvenca osveževanja: 60 Hz
Svetilnost: 350 cd/m2
Dinamični kontrast: 5000:1
Odzivni čas: 8 ms
Slika    Vnaprej določeni načini slik: Da
Uporabniški način slike: Da
Način varčevanja z energijo: Da
Prilagoditve velikosti slike: Da
Zmanjševanje šuma (DNR): Da
MPEG NR: Da
Prilagodljivo uravnavanje svetlosti: Da
Način DI FILM: Da
Igralni način: Da
Način PC: Da
HDR: Da
HLG: Da
Dolby VISION: Da
Prilagodljivo območje. HDMI RGB: Da
Ostale funkcije    Gumbi za upravljanje HW: Da
Časovni premik: Da
PVR: Da
Večjezični OSD: Da
Časovnik spanja: Da
HDMI CEC: Da
HDMI ARC: Da
LCN: Da
HBBTV: Da
Googlov pomočnik: Da
Daljinski upravljalnik Bluetooth: Da
Glasovno upravljanje: Da
Chromecast: Da
Povezovanje    HDMI: 4×
USB: 2×
RF in LNB Input: Da
Kompozitni AV Input: Da
CI+: Da
Ethernet in: Da
Wi-Fi: Da 2.4/5 GHz (integriran)
Bluetooth: Da (slušalke, zvočni sistemi, GamePad,…)
Zvok    Avdio izhodna moč : 2× 12 W
Vnaprej določeni načini zvoka: Da
Uporabniški način zvoka: Da
Izravnava: Da
Izenačevalnik: Da
Dolby ATMOS: Da
Ultra Surround: Da
DTS: Da – s predvajalniki drugih proizvajalcev
Ostale lastnosti    Operacijski sistem: Android 11 OS
Procesor: ARM Cortex – Quad Core A53 @ 1500 MHz
GPU: G52MC1
RAM/ROM: 2 / 8 GB
Tuner/sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
Smart TV: Da
Aplikacije: Netflix, Prime Video, Youtube, itd.
Teža: 9 kg
Dimenzije s stojalom / brez stojala: 1111×680×192 mm / 1111×643×78 mm
Vesa standard: 200 × 200 mm
Energijski razred: E
Tehnične podrobnosti
Dijagonala 50" (127cm)
Energetski razred E
Ekran D-LED
Ravni
Rezolucija 3840 x 2160
SMART_OS_TIP Android
SMART Da
WiFi Da
Tip Tunera DVB-T/T2/C/S/S2
MCI frekvencija 60
VGA Ne
Procesor Quad Core
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali lahko na ta televizor namestim svoje najljubše aplikacije za pretočne vsebine?
Je ta televizor primeren za igranje video iger na konzoli?
Absolutno, televizor s 127 cm (50") diagonalo in 4K ločljivostjo omogoča realistično grafiko, HDMI vhodi pa zagotavljajo hitro povezavo s PlayStation, Xbox ali Nintendo Switch. Če vas zanima več o izbiri TV-ja za gaming, poiščite navdih v našem vodniku za televizorje za igranje.
Kakšna je razlika med Direct LED osvetlitvijo in drugimi vrstami LED TV-jev?
Ali potrebujem dodatno opremo, da izkoristim 4K ločljivost na tem televizorju?
Kako poteka upravljanje televizorja – je potrebna dodatna pametna naprava?
Opis posodobljen: oktober 2025
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 34 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.