Televizor Tesla 50E610BUS, 50 (127cm), 3840 x 2160 4K UHD, D-LED, Android, HDMI, USB, črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: spn35dwcwszjb
S točkami zvestobe do popustov: 51 točk.
Pametni televizorji Tesla sedaj združujejo sodobno Android funkcionalnost. 50E610BUS televizor je opremljen s 127 cm (50") velikim zaslonom, ki se ponaša z visoko ločljivostjo 3840×2160. Omogoča pa tudi brezžično Wi-Fi povezljivost za dostop do spletnih vsebin na zahtevo.
Tehnične lastnosti:
diagonala zaslona    50" - 127 cm
ločljivost zaslona    4K Ultra HD 3840x2160
Energijski razred    G
letna poraba energije (v kWh)    82
Digitalni sprejemnik MPEG4    DVB-T, DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Internet    Android
frekvenca osveževanja    60 Hz
svetilnost    320 cd/m2
zvok    2X10W
priključki    3x HDMI, CI+ reža, 2x USB, slušalke
vhodi    RF vhod, LNB vhod, Kompozitni AV vhod, Digitalni avdio vhod SPDIF
Širina    112,3 cm
Višina s stojalom    70,4 cm
Globina s stojalom    23,2 cm
Višina brez stojala    64,9 cm
Globina brez stojala    7,8 cm
Teža s stojalom    12,5 kg
Ambilight osvetlitev    brez
VESA standard za stenske nosilce    200 x 200mm
Tehnične podrobnosti
Diagonala 50" (127cm)
Zaslon D-LED
Oblika zaslona Ravni
Ločljivost 3840 x 2160
Smart Da
WiFi Da
Vrsta sprejemnika DVB-T/T2/C/S/S2
VGA Ne
CI reža Da
HDMI 3
USB 2.0 2
Kompozitni vhod Da
SCART Ne
Komponentni vhod Ne
LAN Da
Barva Črna
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.