Televizor Tesla 43T607SUS 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: spn43t607sus
S točkami zvestobe do popustov: 26 točk.
Nova izkušnja gledanja
TV-sprejemnik Tesla ima kristalno kakovost slike, na kateri ne boste spregledali nobene podrobnosti, zato bo vaše doživetje vsebin še bogatejše. Ponaša se s 109 cm (43") velikim Direct LED zaslonom, Ultra HD ločljivostjo 3840×2160 in širokim vidnim kotom 178°/178°. Vgrajena ima dva 8 W zvočnika.
Prihodnost je tukaj
Tehnične podrobnosti:
Splošno
  •  Diagonala  43” (109 cm)
  •  Tip zaslona  Direct LED
  •  Ločljivost  3840 × 2160 (Ultra HD)
  •  Sprejemnik  DVB-T/T2/C/S/S2
  •  DVB-T2 kodek  H264, H265
  •  Operacijski sistem  Linux
  •  Nameščene aplikacije  App Store, Netflix, YouTube, Browser, AccuWeather, FastCast
 Zaslon
  •  Hitrost osveževanja  60 Hz
  •  Svetilnost  240 cd/m2
  •  Dinamični kontrast  1100:1
  •  Vidni kot (vodoravno/navpično):  178°/178°
  •  Odzivni čas  9 ms
 Slika
  •  Načini  Standard\Dynamic\Movie\Natural\Personal
  •  Možnost prilagoditve  da
  •  Velikost slike  Auto\4:3\16:9\Zoom1/Zoom2
  •  Prednastavitve barv  Normal\Warm\Cool
  •  Zmanjšanje hrupa  da
 Zvok
  •  Moč  2 × 8 W
  •  Načini zvoka  Standard\Music\Movie\Sports\Personal
  •  Možnost prilagoditve  da
  •  Izenačevalnik  da
  •  Dolby procesiranje  da
 Multimedija
  •  Podprti slikovni formati  JPG, JPEG, PNG
  •  Podprti zvočni formati  AC3/MP3/AAC/WMA/LPCM
  •  Podprti video formati  AVI/MKV/MP4/TS/VOB/MPG/DAT
  •  NTFS USB podpiranje  da
  •  Podpiranje podnapisov  da
 Energijski podatki
  •  Poraba  85 W
  •  Poraba v stanju pripravljenosti  < 0,5 W
  •  Energijski razred  A+
  Tehnične lastnosti
  •  Dimenzije izdelka (s stojalom)  970 × 611 × 210 mm
  •  Dimenzije izdelka (brez stojala)  970 × 566 × 81 mm
  •  Teža  7,4 kg
  •  V kompletu  Navodila za uporabo, daljinski upravljalnik, baterija za daljinski upravljalnik
Tehnične podrobnosti
Diagonala 43" (109cm)
Zaslon D-LED
Oblika zaslona Ravni
Ločljivost 3840 x 2160
SMART Da
WiFi Da
Vrsta sprejemnika DVB-T/T2/C/S/S2
VGA Ne
CI reža Da
HDMI 3
USB 2.0 2
Kompozitni vhod Da
Scart Ne
Komponentni vhod Ne
LAN Da
Barva Srebrna
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.