Televizor Tesla 40E635BFS, 101 cm (40”), FHD (1920 x 1080), LED, Android, HDMI, USB, črn
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,86 (118 ocen)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 56r95o75zy71
S točkami zvestobe do popustov: 23 točk.
Tesla 40E635BFS – čista slika in pametne funkcije za vsakdanje gledanje
  • Diagonalna velikost 101 cm (40”) za optimalen užitek ob gledanju
  • Full HD (1920 x 1080) ločljivost za ostro in jasno sliko
  • LED osvetlitev zagotavlja živahne barve
  • Android sistem omogoča enostavno uporabo aplikacij
  • HDMI in USB priključki za povezavo z različnimi napravami
Ta televizor s potrjenim operacijskim sistemom And roid TV 11 in številnimi izjemnimi možnostmi bo ob oževala vsa družina. Televizorji vsebujejo licenci rane in vgrajene storitve Netflix, Prime Video in Youtube, ki jih popolnoma podpira Google. Izbirate lahko tudi med več kot 5000 aplikacijami v trgovi ni Google Play. Priključki, kanali, meniji, napred ne nastavitve… Vemo, da je tehnologija lahko za ne katere zapletena, pri televizorjih Tesla pa so nas tavitve preproste in jih je mogoče zlahka razumeti . Utrujene oči in slaba kakovost slike so preteklo st – z zmanjšanjem oblike zapisa MPEG je slika na zaslonu „očiščena“, še posebej, če gre za vsebino z ločljivostjo, ki je bila prvotno nižja. Žice in kabli so zgodovina. Televizor lahko povežete z drugimi napravami Bluetooth, kot so zvočniki, slušalke, tipkovnica ali igralna ročka. Čas je za užitke ob kristalno čistem zvoku. Z navideznim prostorski m zvokom Dolby boste med vsakim intenzivnim prizor om, dinamično igro ali sproščujočo skladbo uživali
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 101 cm (40”)
Tehnologija zaslona VA (8 bit)
Ločljivost zaslona Full HD (1920 × 1080)
Vrsta uglaševalnika DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 kodek H264, H265
Operacijski sistem Android TV 11
Prednaložene aplikacije Gogle Play, Netflix, Prime Video, YouTube, Media player
RAM/Notranji pomnilnik 1 GB / 8 GB
CPU ARM cortex – quad core A55 @ 1450MHz
Svetlost(cd/m2) 300
Dinamični kontrast 3000:1
Vidni kot 178°/178°
Odzivni čas 8 ms
Hitrost osveževanja 60 Hz
Izhodna moč zvoka (RMS) 2 × 10 W
Dolby Processing Da
Povezljivost 1 x RF vhod
1 x LNB vhod
1 x kompozitni AV vhod
3 x HDMI
CI reža
2 x USB
1 x digitalni avdio izhod SPDIF (optični)
LAN
Wi-Fi
Bluetooth
Dimenzije televizorja s stojalom (Š x V x G) 90,5 × 59,5 × 27,6 cm
Dimenzije televizorja brez stojala (Š x V x G) 90,5 × 51,4 × 8,2 cm
Teža televizorja s stojalom 5,6 kg
VESA standard 200 × 200 mm
Barva črna
Tehnične podrobnosti
Dijagonala 40" (101cm)
Energetski razred E
Ekran D-LED
Rezolucija 1920 x 1080
Ne
SMART_OS_TIP Google TV
SMART Da
WiFi Da
Tip Tunera DVB-T/T2/C/S/S2
VGA Ne
CI slot Da
HDMI 3
USB 2.0 2
Kompozitni ulaz Da
Scart Ne
Komponentni ulaz Ne
LAN Da
Boja TV Črna
Enaa povzetek
Povzeto po: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšno uporabo je primeren televizor s 40-palčno diagonalo?
Kako se Tesla televizor izkazuje pri gledanju pretočnih vsebin?
Ali je ta model primeren tudi za športne prenose ali igranje iger?
Ali moram za boljšo zvočno izkušnjo razmisliti o dodatni opremi?
Kako enostavno je upravljanje in nastavljanje tega televizorja?
Opis posodobljen: marec 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Comtrade Distribucija d.o.o. Spinnaker NT Distribution d.o.o. Litijska cesta 47 Ljubljana Slovenia
servis@its-it.si
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,86 na podlagi 118 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.