Televizor Tesla 32E309BH 81 cm (32) HD TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: spn32e309bh
S točkami zvestobe do popustov: 12 točk.
Kakovosten LED televizor
Televizija priznanega proizvajalca Tesla je cenovno ugoden, kakovosten in priročen pripomoček za predvajanje vaših najljubših filmov, serij, oddaj … Odlikujeta ga ločljivost 1366 × 768 in diagonala zaslona 81 cm (32"), ki bosta poskrbeli za kar se da kakovostno gledanje televizije. Brezskrbno in nemoteno uporabo bodo zagotavljali še časovnik izklopa, VESA 200 × 100 mm in številni priključki (USB, HDMI, SCART, VGA, PC Audio, priključek za slušalke …).
Eleganten dizajn in priročna velikost
Tehnične podrobnosti
Splošno
  • Diagonala     81 cm (32")
  • Tip zaslona     Direct LED
  • Ločljivost     1366 × 768
  • Sprejemnik     DVB-T/T2/C/S2
  • DVB-T2 kodek     H265
Zaslon
  • Hitrost osveževanja     60 Hz
  • Svetilnost     200 cd/m2
  • Dinamični kontrast     1000:1
  • Vidni kot (vodoravno/navpično):     170°/160°
  • Odzivni čas     6,5 ms
Slika
  • Načini     Standard/Mild/Dynamic/User
  • Možnost prilagoditve     da
  • Velikost slike     16:9/4:3/Auto/Zoom1/Zoom2
  • Prednastavitve barv     Medium/Warm/User/Cool
  • Zmanjšanje hrupa     da
Zvok
  • Moč     2 × 10 W
  • Načini zvoka     Standard, Movie, Music, Sports, User
  • Možnost prilagoditve     da
  • Izenačevalnik     da
  • Dolby procesiranje     da
Multimedija
  • Podprti slikovni formati     JPG, PNG, BMP
  • Podprti zvočni formati     MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (video only)
  • Podprti video formati     MPEG1/2, MP4, H264, H265, MKV, AVI, FLV
  • Podpiranje podnapisov     da
Energijski podatki
  • Poraba     56 W
  • Poraba v stanju pripravljenosti     < 0,5 W
  • Energijski razred     A
Tehnične lastnosti
  • Dimenzije izdelka (s stojalom)     729 × 466,5 × 180,7 mm
  • Dimenzije izdelka (brez stojala)     729 × 429 × 77,4 mm
  • Teža     4,6 kg
  • V kompletu     Navodila za uporabo, daljinski upravljalnik, baterija za daljinski upravljalnik
  • Garancija: 3 leta
Tehnične podrobnosti
Diagonala 32" (81cm)
Zaslon D-LED
Oblika zaslona Ravni
Ločljivost 1366 x 768
SMART Ne
WiFi Ne
Vrsta sprejemnika DVB-T/T2/C/S/S2
MCI frekvenca 120
VGA Da
CI reža Da
HDMI 3
USB 2.0 1
Kompozitni vhod Da
Scart Da
Komponentni vhod Da
LAN Ne
Barva Crna
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.