Televizor TESLA 43M325BUS 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,79 (24 ocen)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nakup v trgovini Ravne na Koroškem
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 9194889-130606
S točkami zvestobe do popustov: 27 točk.
Televiziski sprejemnik Tesla 43M325BUS oblikuje diagonala 109 cm (43"), 280 cd/m2 svetilnost in ločljivost 4K UHD. Vgrajena ima zmogljiva 10 W zvočnika ter vse potrebne priključke kot so HDMI, LAN in USB.
Opis izdelka
Tesla TV 43M325BUS, 43", UHD, VIDAA
  • Tesla 43M325BUS UHD LED televizor, VIDAA Smart TV
  • Diagonala zaslona 108 cm (43'')
  • Visoka ločljivost Ultra HD (3840 × 2160)
  • Pametni televizor z operacijskim sistemom VIDAA
  • Podatkovna kartica
Vsestranska uporaba
Hiter dostop do priljubljenih vsebin
Možnost zaklepanja aplikacij
Širok nabor aplikacij in storitev
  • Diagonala: 108 cm (43'')
  • Ločljivost: UHD (3840×2160)
  • Frekvenca osveževanja zaslona: 60 Hz
  • Svetlost: (cd/m2) 300
  • Dinamični kontrast: 5200:1
  • Vidni kot: 170 /170
  • Odzivni čas: 8 ms
  • HDR: Da
Zvok
  • Izhodna moč (RMS): 2 × 10W
  • Vnaprej določeni načini zvoka: Da
  • Izravnava: Da
  • Izenačevalnik Da
  • Dolby Processing: Da
  • Ultra Surround: Da
Pametne funkcije
  • Operacijski sistem: VIDAA OS
  • Delovni pomnilnik: 1,5 GB
  • Notranji pomnilnik: 4 GB
  • Procesor ARM cortex - štirijedrni A53 @ 1,5 GHz
  • Grafični procesor Arm Mali-G52 2EE MC1
  • Miracast: Da
  • TV sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
Povezljivost
  • 3 x HDMI
  • 2 x USB
  • 1 x RF vhod
  • 1 x LNB vhod
  • 1 x kompozitni AV vhod
  • 1 x izhod za slušalke
  • 1 x digitalni avdio izhod (SPDIF)
  • LAN: Da
  • WiFi: Da ( 2.4Ghz/5GHz)
  • Bluetooth: Da
Tehnične podrobnosti
Ločljivost zaslona
4K-UHD 3840x2160
Vrsta zaslona
LED
Garancija v letih
3
Diagonala zaslona
108 cm (43")
Frekvenca osveževanja slike [Hz]
60
Razred energijske učinkovitosti
E
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,79 na podlagi 24 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
A1 Xplore Smart TV
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor HISENSE 43A7Q, 108 cm (43"), QLED TV, 4K Ultra HD 3840x2160, 4K HDR Immersive, Dolby vision
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
109 cm (43")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Da
VIDAA
Ne
Ne
Da
40 W
2.1
eARC
200x200
F
2 leti
109 cm (43")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
VIDAA
30 W
2.1
eARC
200x200
E
2 leti
109 cm (43")
LED
60 Hz
Titan OS
20 W