Televizor VOX TV 43ADS314M 109 cm (43) FHD Android TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: PA107459
S točkami zvestobe do popustov: 30 točk.
HEVC H.265 - Ko manj postane več
PVR - ustavite čas
Smart TV
Vgrajen WiFi
Lastnosti:
•Vrsta: Pametna televizija
•Diagonala zaslona: 43 inčev/109cm
•Vrsta zaslona: Direct LED slim
•Ločljivost zaslona: Full HD (1920x1080)
•Odziv slike: 60 Hz
•Vrsta tunerja: DVB-T2/C/S2
•Android
•Pametna televizija
•Različica za Android: Android 7.1
•Moč zvočnikov: 2 x 8 W RMS
•Priključki: HDMI 3x, USB x2, AV vhod, LAN, CI +, SPDIF izhod, izhod za slušalke
•Wi-fi Vgrajen Wi-Fi
•Tehnologijo: H.265 HEVC, PVR, Smart, WiFi vgrajen
•CI+ (Common Interface)
•Vrsta stojala: Centralno stojalo
•Vesa standard: 200 x 200
•Ostalo: HEVC H.265, PVR, Hotelski način, prikazovanje več zaslonov, YouTube, Facebook, Twitter
•Barva: Črna
Dimenzije:  •Dimenzije s stojalom (Š x D x V): 967.7 x 234 x 611
•Dimenzije brez stojala (Š x D x V): 967.7 x 83.5 x 566
Garancija: 36 mesecev
Tehnične lastnosti
  • Diagonala:    109 cm (43 inch)
  • Ločljivost:    1920x1080 Full HD
  • Smart TV:    DA
  • 3D TV:    NE
  • Število HDMI vhodov:    3
  • Število USB vhodov:    2
  • Operacijski sistem televizorja:    Android
  • Vgrajen Wifi sprejemnik:    DA
  • Ukrivljen zaslon:    NE
  • Ambilight osvetlitev:    NE
  • Vesa standard:    200x200
  • Višina s stojalom:    61.1 cm
  • Širina s stojalom:    96.8 cm
  • Globina s stojalom:    23.4 cm
  • Energijski razred:    F
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado  Smart TV 43 EA3300E 43” FHD, Google TV Dolby Audio, HDR10
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
109 cm (43")
Full HD (1080p)
Da
Ne
109 cm (43")
Full HD (1080p)
Da
Ne
109 cm (43")
109 cm (43")