Televizor VOX 50YSD550 50 Full HD LED Smart TV
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PA101446
S točkami zvestobe do popustov: 42 točk.
ZASLON
diagonala zaslona: 127 cm (50")
vrsta zaslona: Direct LED
ločljivost: 1920 x 1080 (Full HD)
osveževanje: 400 Hz CMP (Clear Motion Picture))
PRIKLOP
Scart: 1x
HDMI: 2x
USB: 2x
VGA: 1x
LAN: da
CI vhod: da
ZVOK
2 x 10W
SMART TV
Wi-Fi ready: da
OSTALO:
Vgrajen USB medijski predvajalnik (slike, glasba, video)
Vrsta sprejemnika: DVB-T2/C/S2
GARANCIJA:
3 leta
Darilo - STENSKI NOSILEC !!!
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.