Televizor VOX 43DSW289B 109 cm (43) Full HD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (3 ocen)
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 1902431
S točkami zvestobe do popustov: 26 točk.
DARILO: Stenski nosilec
Moderen in "pameten" TV sprejemnik ponuja obilico zabavnih in uporabnih prednaloženih aplikacij kot npr., YouTube,.. Odlikuje ga izvrstna slika polne ločljivosti, osveževanje slike 600 Hz CMP ter vgrajen Wifi vmesnik, poleg tega pa je super varčen (energijski razred A++). Skupaj z odlično ceno in kar 3-letno garancijo predstavlja VOX 43DSW289B izjemen nakup !
Tehnične značilnosti:
ZASLON
  • diagonala zaslona: 109 cm (43")
  • vrsta zaslona: Direct LED
  • ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD)
  • Smart TV z vgrajenim WIFI
  • osveževanje slike: 600CMP
PRIKLOP
  • HDMI: 2x
  • USB: 1x (predvaja video, glasbo in slike)
  • VGA: 1x
  • LAN: 1x
  • CI+ : 1x
  • Vrsta sprejemnika: DVB-T2/C
ZVOK
  • Moč zvočnikov: 8W + 8W
  • Šest načinov zvoka: glasba, film, govor, klasika, standardno, uporabnik
  • Digitalno filtriranje zvoka
  • DTS zvočni sistem
OSTALO
  • Teletekst: 1000 strani
  • Način varčevanja z energijo
  • PVR: da
  • Hotel mode: da
  • Energijski razred: A++
SMART TV
  • Wi-Fi vgrajen: da
  • prednaložene aplikacije: da
GARANCIJA
  • 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 3 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado  Smart TV 43 EA3300E 43” FHD, Google TV Dolby Audio, HDR10
5,00 (5 ocen)
109 cm (43")
Full HD (1080p)
Da
Ne
109 cm (43")
Full HD (1080p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
109 cm (43")
109 cm (43")