Televizor VOX 32DIS289B 32 (81 cm) HD TV
Več podobnih: Televizorji Vox
Več podobnih: Televizorji Vox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: PA103587
S točkami zvestobe do popustov: 18 točk.
TV sprejemnik diagonale 82 centimetrov z Direct LED panelom.
Zaslon:
  • diagonala zaslona: 81 cm (32")
  • vrsta zaslona: Direct LED
  • ločljivost: 1366 x 768 (HD Ready)
  • vidni kot: 178°/178°
Priklop:
  • HDMI: 2x
  • USB: 1x (predvaja video, glasbo in slike)
  • VGA: 1x
  • CI+ : 1x
Slika:
  • indeks kakovosti slike: CMP 400
  • vrsta sprejemnika: DVB-T2/C/S2
Zvok:
  • zvočniki: stereo sistem
  • šest načinov zvoka: glasba, film, govor, klasika, standardno, uporabnik
  • digitalno filtriranje zvoka: da
Ostalo:
  • teletekst: 1000 strani
  • način varčevanja z energijo: da
  • PVR: da
  • Hotel Mode: da
  • energijski razred: A+
  • poraba: 31 W
  • letna poraba: 45 kWh / leto
Garancija: 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.