Televizor Tesla TV 32S317BH 32'' (81 cm) HD
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: SPN32S317BH
S točkami zvestobe do popustov: 16 točk.
TV sprejemnik Tesla ima diagonalo zaslona 81 cm (32"), ki deluje z ločljivostjo 1366×768 (HD Ready) in Direct LED osvetlitvijo. Njegova svetilnost znaša 450 cd/m2, njegov odzivni čas pa 8 ms.
Eleganten izgled
Odlična slika in jasen zvok
Televizor ima možnost prilagajanja formata slike (16:9 in 4:3), več načinov izbire barve ter hotelski način. Dva zvočnika z močjo 6 W se ponašata z virtualnim prostorskim zvokom in Dolby procesiranjem.
Povezljivost
Slika:
  • Tip slike: Standard/Mild/Dynamic/User
  • Velikost slike: 16:9/4:3/Auto/Zoom1/Zoom2
  • Prednastavitve barv: Medium/Warm/User/Cool
  • Zmanjševanje šuma
Zvok:
  • 2× 6 W
  • Virtual Surround
  • Dolby
Povezljivost:
  • RF vhod
  • LNB vhod
  • SCART
  • HDMI (2)
  • CI
  • USB (1)
  • Vhod za slušalke
  • Digitalni izhod SDIF
Napajanje:
  • EnergyStar ES6.0
  • Energijski razred: A
  • Poraba: 42 W
  • Standby: <0,5W
Velikost in teža:
  • S stojalom: 733×481×167 mm
  • Brez stojala: 733×438×85 mm
  • Teža: 4 kg
Garancija: 3 leta
Tehnične podrobnosti
Diagonala 32" (81cm)
Zaslon D-LED
Oblika zaslona Ravni
Ločljivost 1366 x 768
3D funkcija Ne
SMART Ne
WiFi Ne
Vrsta sprejemnika DVB-T2/C/S2
MCI frekvenca 120
VGA Ne
HDMI 2
USB 2.0 1
Scart Da
Komponentni vhod Ne
LAN Ne
Barva Črna
Vrsta daljinskega upravljalca Običajen
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.