Televizor Tesla 65V505BUS 65 (165 cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: SPN65V505BUS
S točkami zvestobe do popustov: 73 točk.
Izjemna ločljivost
TV sprejemnik se med drugim ponaša s 165 cm (65") velikim Direct LED zaslonom, Ultra HD ločljivostjo 3840×2160 in širokim vidnim kotom 178°/178°. Vgrajena ima dva 12 W zvočnika. Na voljo so priključki za PC avdio, VGA, HDMI (2×), USB 2.0/3.0 (vsak 1×), slušalke itd. Vgrajena je podpora lokalni omrežni (LAN) in brezžični (Wi-Fi) povezavi. Na steno ga lahko namestite s 400×200 mm VESA nosilcem.
Odlična povezljivost
Tehnične podrobnosti:
Splošno:
  •  Velikost zaslona: 164 cm (65")
  •  Tip: Direct LED
  •  Ločljivost: 3840×2160 (Ultra HD)
  •  Sprejemnik: DVB-T2/C/S2
  •  DVB-T2 kodek: H264, H265
  •  Pametni operacijski sistem: Opera Smart
 Zaslon:
  •  Hitrost osveževanja: 60 Hz
  •  MCI: 240 Hz
  •  Svetlost (cd/m2): 550
  •  Dinamični kontrast: 100000:1
  •  Vidni kot (vodoravno/navpično): 178°/178°
  •  Odzivni čas: 9 ms
 Funkcije:
  •  HW Control: da
  •  Programski vodnik (EPG): da
  •  PVR (zunanji HDD): da
  •  Večjezični OSD: da
  • Časovnik spanja: da
  •  Hotelski način: da
  •  HDMI: CEC, MHL, ARC
  •  VESA: 400×200 mm
 Slika:
  •  Načini: običajni/filmski/dinamični/osebno prilagojen
  •  Možnost prilagoditve: da
  •  Velikost slike: 16:9/4:3/samodejno/panoramsko/sub/filmski
  •  Prednastavitev barv: naravne/tople/osebno prilagojene/hladne
  •  Zmanjševanje šuma: da
  •  Dinamična osvetlitev ozadja: ne
 Zvok:
  •  Moč: 2×10 W
  •  Načini: običajni, filmski, glasbeni, športni, osebno prilagojen
  •  Možnost prilagoditve: da
  •  Izenačevalnik: ne
  •  Dolby procesiranje: da
  •  Prostorski zvok: Virtual
 Multimedija:
  •  Podprti slikovni formati: JPG, PNG, BMP
  •  Podprti zvočni formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (samo video), LPCM (samo zvok)
  •  Podprti video formati: MPEG1/2, MP4, H264, H265, MKV, AVI, FLV
  •  NFTS USB podpora: da
  •  Podpora podnapisom: da
 Povezljivost:
  •  RF: da
  •  LNB: da
  •  Komponentni AV: ne
  •  Kompozitni AV: da
  •  PC Audio: da
  •  VGA: da
  •  SCART: ne
  •  HDMI: 2×
  •  CI: da
  •  USB 2.0: 1×
  •  USB 3.0: 1×
  •  Slušalke: da
  •  Digital Audio Output SPDIF: da
  •  LAN: da, vgrajen
  •  WiFi: da, vgrajen
 Energijski podatki:
  •  Poraba: 118 W
  •  Poraba v stanju pripravljenosti: < 0,5 W
  •  Letna poraba: 172 kWh
  •  Energijski razred: A+
 Dodatki:
  •  Navodila za uporabo
  •  Daljinski upravljalnik
  •  Baterija za daljinski upravljalnik
Tehnične podrobnosti
Diagonala 65" (165cm)
Zaslon D-LED
Oblika zaslona Ravni
Ločljivost 3840 x 2160
SMART Da
WiFi Da
Vrsta sprejemnika DVB-T2/C/S2
MCI frekvenca 240
VGA Ne
3D očala 0
HDMI 2
USB 2.0 1
USB 3.0 1
Scart Ne
LAN Da
Barva Črna
Vrsta daljinskega upravljalca Standard
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")